Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a menete egy macska elaltat...

Mi a menete egy macska elaltatásának?

Figyelt kérdés

Folyamatosan vérben úszok, mert az állat a semmiből megvadul és kieresztett karmokkal megtámad. Eddig tűrtem. Ma konkrétan úgy megharapta a könyököm, hogy 1 órája nem érzem az ujjaimat, vér folyik még a vállamból is. Ő jött oda simogattatni magát míg ételt mértem neki, majd dorombolás közben vérben forgó szemekkel nekiállt konkrétan megölni. Takarnom kellett az arcom, mert a torkomat és az arcomat támadta.

Hova és hogyan kell bevinni, ha el akarom altatni? Ez szellemileg nem lehet ép állat!!!!!



2021. szept. 25. 08:46
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
86%
#6 de ha te is arra gyanakszol, hogy beteg, akkor miért nem vizsgáltatod ki? Mindkettőtöknek jobb lenne.
2021. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
93%

Olyan állatorvoshoz kell vinni, ahol fel vannak készülve speciálisabb esetek diagnosztizálására is. - Vagy menhely.

Mindenesetre ne hagyd lerázni magad, kérj segítséget, mert ez tényleg nem normális!

2021. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
87%

Orvos, ha szeretnéd kivizsgáltatni, van e idegi problémája. Megjegyzem, csak kontár állatorvos altat egészséges macskát.

Lehet, hogy csak nem érted meg, hogy hagyd békén. Kettő, a macskák ilyenek. Kérik a hassimit, utána jól beléd mélyeszti a karmát. Macska. Hagyd a saját kis világában élni, és ennyi.

Téged megtud amúgy ölni egy macska? Ba*szál rá egy akkorát hogy a következő sarokba repüljön.

A mi macskánk is szokott az ágy végéből lesből támadni. Hátracsapott fülek, kitágult pupillák, aztán fogja magát és az arcomba rohan mind a 4 kilójával. Macska. Nem akarom ezért elaltatni.

Van kaparófája, kaparó szőnyege, és ha mégis nagyon élesek a körmei, kozmetikushoz viszem levágatni, mert engem széttép, ha megpróbálom.

Utolsó sorban, keress fel menhelyeket, hogy nem bírsz a macskáddal, de szeretnél neki esélyt adni, mert téged támad, altatni nem akarod. Ha ráírsz 20 szervezetre, egy legalább adni fog valami tanácsot.

2021. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező: egy semmire kellö szefos vagy, akinek nem való állat. Gyenge szar ember vagy, aki nem tud nevelni, és a saját nyomorúságát egy állat meggyilkolásával akarja ellensúlyozni. Okos szüleid lehetnek...
2021. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
87%

Tök fura, hogy az első gondolatod az altatás, nem az, hogy keresel neki alkalmasabb helyet vagy gazdát. Én azt gondolom, hogy a macska érzi, hogy egy gonosz lélek vagy, ezért ilyen veled.

Keress neki menhelyet, gazdát, aki foglalkozik vele, de ne legyen állatod utána és ne szaporodj, mert ez a rohado mentalitás és instabil állapot nem kell a világra

2021. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
31%
A második harapás után úgy csaptam volna agyon, mint... most nem is tudok hasonlatot. Szeretem a macsekokat, de vannak határok. Nehogy már féljek a lakásomban! "Téged kellene agyoncsapni" barmok ne reagáljanak, köszi.
2021. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem tudom te hogy vagy vele, de ezek után az átlagember nem kérdést tesz fel a gyakorira, hogy miként kell "humánusan" megölni szegény állatot, hanem úgy falhoz bassza, hogy nyekken. Tudod szokás védekezni, ha valami az életedre tör: más az amikor ideges lesz a macska és kicsit megkarmol, és más az, amikor tiszta erővel neked támad és csak azért nem öl meg, mert sokkal kisebb nálad.
2021. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy valóban idegrendszeri betegség, daganat, vagy akár epilepsziás roham utáni zavartság is okozhat agressziót. Tán vidd el állatorvoshoz és vizsgáltasd ki rendesen. De ha te az elaltatás gondolatát fontolgatod, kihatással vagy a macska lelki állapotára, érzi rajtad, hogy hogy viszonyulsz hozzá, ezért is támadhat.
2021. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egy olyan macskám van amelyik "elfelejti" hogy szobatiszta, mégsem akarom megölni... Pedig ezzel is rengeteg gondot okoz, főleg a közelgő tél miatt, igy este a fürdőszobában van bezárva, amig ki nem adja magából a termékeket, de ha hidegre fordul ott max. 7 fok lesz. De eszemben nem lenne bántani. Inkább szoktatni, kondicionálni a megfelelő helyen történő üritésre. Ha látod, hpgy szenved, vidd orvoshoz, lehet hogy vannak fájdalmai, oka van mindennek.
2021. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
42%
14 vágod hogy azt írta, hogy folyik belőle a vér, meg kettéharapta a macska? Te láttál már kajakra támadó macskát? Az nem az, amikor megkarmolgat és van két piros foltod, mert megharagudott rád.
2021. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!