Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a menete egy macska elaltat...

Mi a menete egy macska elaltatásának?

Figyelt kérdés

Folyamatosan vérben úszok, mert az állat a semmiből megvadul és kieresztett karmokkal megtámad. Eddig tűrtem. Ma konkrétan úgy megharapta a könyököm, hogy 1 órája nem érzem az ujjaimat, vér folyik még a vállamból is. Ő jött oda simogattatni magát míg ételt mértem neki, majd dorombolás közben vérben forgó szemekkel nekiállt konkrétan megölni. Takarnom kellett az arcom, mert a torkomat és az arcomat támadta.

Hova és hogyan kell bevinni, ha el akarom altatni? Ez szellemileg nem lehet ép állat!!!!!



2021. szept. 25. 08:46
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy meg fogyatékos barátom: a macska karmait vissza is lehet vágni, hetente elég egyszer. Akkor nem tud karmolni. Bocs hogy megoldásokat mondok, és nem aszisztálok a nyüglödésedhez.
2021. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
89%
Mennyit foglalkozol a macskával? Szoktál vele játszani? Milyen a kapcsolatotok? Miből áll a macska napja? Mindenhol jár a házban/lakásban biztonságosnak érzi, vagy mindig bizonyos pontokon, helyeken tartózkodik? Van saját, több bútora, fekhelye, vagy csak 1 helye van? Mióta van nálad? Mióta csinálja? Van kiváltó ok, ami feldühíti, vagy hirtelen a semmiből válik durvává? Hogy reagálod le a támadást? Ha nem először fordult ez elő és szerinted daganat, vagy idegrendszeri probléma, miért nem vizsgáltattad még ki?
2021. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
84%
10-es vok, úgyértettem hogy vidd vissza, hogy dokihoz, nehogy baja legyen.
2021. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
72%

Problémás macskáról gyik-en kérdezni olyan, mint problémás gyerekről.

Akinek nem volt, az abban az álomvilágban él, hogy nevelés kérdése.

Egy frászt.

Nem te vagy a hibás. Próbálhatsz neki gazdát keresni, de senki nem fogja tolerálni.

Nekem volt 2 ilyen. Voltak normális macskák is. Igen, súlyos károkat tudnak okozni és nem, állatorvos nem tud segíteni.

Visszatérve az eredeti hasonlatra, ha pl. ADHD-s gyerekeddel nem bírsz, nem itt kérdezgeted a szupermamikat, akik tőkéletes gyereket nevelnek. Hanem megfelelő csoportban, sorstársakat.


Nekem sikerült megoldanom. Rájöttem bizonyos összefüggésekre. Igaz, hogy egy-másfél hónapig élvezhettem a megjavult macskámat, mert meghalt. De nem válaszoltál a kérdéseimre, így nem segíthetek.

2021. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
9%
Hogy hogy még fenn van a kérdés, senki nem jelentette?
2021. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
43%

Ez szellemileg nem lehet ép állat!!!!!

Ezt inkább a kérdezőre mondanám...

2021. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
72%
34 jaja... Fogd csak másra a balf@szságod. Aki szerint valami lehetetlen, legalább ne zavarja az obégatásával azt, aki képes rá.
2021. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan megöltetnéd mintsem menhelyre adnád ahol jobban tudnák kezelni?

Joga van az élethez....!!!

2021. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
51%
20,valószínűleg eltúlozza az írásából adódóan...
2021. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Voltam egy másik állatorvosnál miután engem elláttak. A cica bakteriális agyvelőgyulladás gyanúja miatt 2 féle injekciót kapott, keddre lesznek meg vér eredményei. Kapott élősködő ellen gyógyszert és lehet, hogy majd CT is kell. Én csak egy tetanuszt kaptam, mert veszettségre oltott és újra kötötték a kezem.

A cica és környezete is teljesen normális az orvos szerint. Hirtelen fellépő dührohamai vannak, ami bakteriális fertőzések vagy parazita miatt is lehet az agyi ödéma vagy veleszületett idegrendszeri bajok mellett. Nagyon kedves volt és úgy 1 órán át vizsgálta míg engem kérdezett ki! A régi helyen 10 perc volt egy vizsgálat!

Bizakodunk, hogy menthető lesz, de még nem tudta kizárni, hogy nem-e komolyabb.

2021. szept. 25. 17:40
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!