Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a menete egy macska elaltat...

Mi a menete egy macska elaltatásának?

Figyelt kérdés

Folyamatosan vérben úszok, mert az állat a semmiből megvadul és kieresztett karmokkal megtámad. Eddig tűrtem. Ma konkrétan úgy megharapta a könyököm, hogy 1 órája nem érzem az ujjaimat, vér folyik még a vállamból is. Ő jött oda simogattatni magát míg ételt mértem neki, majd dorombolás közben vérben forgó szemekkel nekiállt konkrétan megölni. Takarnom kellett az arcom, mert a torkomat és az arcomat támadta.

Hova és hogyan kell bevinni, ha el akarom altatni? Ez szellemileg nem lehet ép állat!!!!!



2021. szept. 25. 08:46
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
60%

Beviszed az állatorvoshoz és kéred az altatást. Fizetsz, eljössz.


De előbb pár kérdésem lenne.


Először fordult elő?

Mennyi idős?

Mivel eteted?

Ölben volt, hogy az arcodat érte?

Ha otthagyod, utánad megy?

Ha nem nyúlsz hozzá, támad?


Fontos kérdések, kérlek, mindre válaszolj!

2021. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
55%

Legfeljebb téged kéne elaltatni. Ha a gyereked autista lenne, őt is vinnéd elaltatni?


Itt lehet leadni Budapestiként: [link]

2021. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
82%
Feltételezem, hogy ivaros macska szobában. Egy ismerősömnek pont ilyen vad volt a macskája. A fentebb említett okokból. Ivaros macska bezárva bekattan, főleg, ha kandúr.
2021. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
26%

Felteszed az internetre, hogy nagyon jó egerésző macskád van, mert az.

Akik ennyire ledominálják a környezetüket, azok a jó egerésző, patkányfogó macskák.

Az ilyen kis light-os dorombolós, hízelgős, békés cicák egerészésre nem jók tapasztalataim alapján.

2021. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
86%

#2 Miért hova lehet vinni elaltatni?


Szerintem lenne aki vinné, elhiheted..

2021. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Ivartalan lány macska, 2,5 éves, nem először ilyen. Mintha rohama lenne, eltorzul az arca és megvadul.

Az előbb idejött és összehúzva magát megnyalta a sebnél a kezem, mintha bocsánatot akarna kérni. Megint meglágyultam, nem fogom elvinni, de ez akkor se normális!

Az orvosnak mutattam már a kezem és a lábam a mély sebekkel, az volt rá a válasz, hogy játszik, ne engedje. Szerintem daganatos vagy valami agyi baja van!!!

2021. szept. 25. 09:22
 7/44 anonim ***** válasza:
92%
#6 akkor vidd el állatorvoshoz, hogy vizsgálja ki, lehet van valami rejtett betegsége.
2021. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
20%

Én nem altatnám el.

Inkább bevinnék egy darab lécet és ha megtámad, egy akkorát levágnék neki hogy azt se tudná hol van..


Előbb utóbb megtanulná hogy mit szabad és mit nem!

2021. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%

Nyugodtan vissza lehet ütni, ha megtámad, nem fog belehalni. Tényleg lehet, hogy csak jelezni próbák valamit! akár csak annyit, hogy térre van szüksége, de te nem érted amit próbál a tudtodra hozni.

Eddig hogyan próbáltad megoldani a problémát? Ez nem derül ki a leírásodból. Feltételezem, nem az altatás volt a legelső gondolatod.

2021. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
Vidd vissza.
2021. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!