Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a menete egy macska elaltat...

Mi a menete egy macska elaltatásának?

Figyelt kérdés

Folyamatosan vérben úszok, mert az állat a semmiből megvadul és kieresztett karmokkal megtámad. Eddig tűrtem. Ma konkrétan úgy megharapta a könyököm, hogy 1 órája nem érzem az ujjaimat, vér folyik még a vállamból is. Ő jött oda simogattatni magát míg ételt mértem neki, majd dorombolás közben vérben forgó szemekkel nekiállt konkrétan megölni. Takarnom kellett az arcom, mert a torkomat és az arcomat támadta.

Hova és hogyan kell bevinni, ha el akarom altatni? Ez szellemileg nem lehet ép állat!!!!!



2021. szept. 25. 08:46
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
89%
Na ez jó hír, de kérdező ha valami bajt észlelsz ismét az állataidon, ne az első gondolatod legyen az altatás kérlek! Ez csak tényleg a legvégső helyzetben lehet alkalmazni.
2021. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
89%
Remélem jobban lesz.
2021. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!

Nem kellett volna kiírnod ezt a kérdést.

Nyilvánvalóan állatorvosok végeznek altatást. Nem minden rendelőben érhető el ez a szolgáltatás, de neten rá lehet keresni, hogy pontosan hol.

Nekem is volt egy ilyen cicám. Nagyon nehéz volt leszoktatni, vérben kellett úsznom egy párszor nekem is, mire sikerült, a seprűvel való hárítás, valamint támadási szándékát észlelve, a "NEM!" szó kimondása, megfelelő határozottsággal csodát tett, már, ami a lábam szétkarmolását illette. A hízelgés közbeni orbitális kézbeharapásokról viszont csak k.b. 8 éves korában szokott le végleg.

2021. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem normális viselkedés. A macskák meg nem "kérik a hassimit" hanem biztonságérzetükben elnyúlnak az idióta gazda meg fogdosni kezdi őket.
2021. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!