Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Chip, amivel látom merre jár...

Chip, amivel látom merre jár a cica. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van az a chip, amivel ellenőrizni lehet, akár egy elveszett állatnál, hogy valóban ő az-e, gazdi adatai stb… de olyan létezik, amivel ellenőrizni tudom merre jár?

Van egy szobacicánk, még az udvarba se nagyon engedjük ki, de folyton szökni akar. Éjjel szétszedte a szúnyoghálót az ablakon, pedig nem vékonyfajta….


2021. szept. 26. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezhet, de nem tudom, lehet-e valahol kapni.
2021. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen nyomkövetős GPS-es nyakörv, wish, aliexpress tele van vele. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni
2021. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%

Én megpróbálnám ezt:

[link]

2021. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Ideje lenne, ha lenne valami hivatalos, és kötelezővé tennék, és megbírságolnák a macskájukat közterületre és más magánterületére engedő macskatulajdonosokat...!
2021. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha jót akarsz az állatnak, akkor nincs. A nyakörv simán beakadhat bármibe, és ha nem old ki, akkor akár meg is fojthatja az állatot. Plusz ha veszélybe kerül, és lóg rajta egy ilyen fos, az csak azt segíti elő, hogy nehezebben tudjon menekülni.


Egy megoldás van, a macskaháló. azt szét nem szedi egyhamar, akárhogy próbálja.

2021. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

4: Fizeted a macskabiztos kerítést? Csak azért kérdezem, mert sokunk pont az utcáról fogad be macskákat, és bizony nem mindet lehet lakásban tartani, pláne ha vannak vagy tízen. A kerítés meg nem olcsó mulatság, pláne most


És még mielőtt: A menhelyek tömve, az önkormányzati "menhelyeken" legfeljebb nyomor és halál vár rájuk, azért meg nem kell őket bántani vagy megölni, mert a sok felelőtlen balfasz cseszik ivartalanítani. Jegyzem meg halkan, Isztambulban valahogy mégis képesek az emberek együtt élni az állatokkal.

2021. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4. Jó nagy észlény vagy te is.


Képzeld el én is örülnék, ha bent tudnám tartani a macskámat a házban, de mindig talál valami kibúvót! Az egész felső teraszunk macskahálóval le van kerítve, marha esztétikus, de ez van, vállaltuk az állatot, s szeretjük is! 2 macskánk van és csak az egyik ilyen, de ő szó szerint mindent megmozgat, hogy kimenjen..

Most a szúnyogháló lett az áldozat, már folyamatban a cseréje, de az állapot lassan tarthatatlan.

Nagyon nem szeretném, ha elveszne, a chip-et sem azért szeretném, mert elengedném, hanem, hogy azonnal érte tudjak menni!!!!!!


S igen, én sem örülök, hogy idegen macskák bejárnak az udvarunkba, piszkítanak stb.. de ez van, ők ilyenek..!

2021. szept. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!