Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valós probléma a macskák...

Valós probléma a macskák száma vagy csak pár megszállott hangoztatja az ivartalanítást?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 23:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Valós probléma
2021. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%

Valós probléma. Ugyanis a macskák túlszaporodnak, fogyasztanak, hulladékot termelnek, teleszemetelik plasztikkal az óceánokat, de amióta a covidtól rettegnek, maszokkal is teleszórták a Földet. Az eszetlen utazgatásaikkal, és energiaigényükkel gyorsítják a felmelegedést.

Mindenképpen az a legfontosabb, hogy ivartalanítsuk a macskákat. Különben el fog tűnni Hollandia meg Nord- / Ostfriesland.

2021. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Aki nem ivartalanit, az igen komolyan hozzá járul az állat kínzáshoz
2021. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
*hozzájárul
2021. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%

Alapvetően az egyik gond, hogy sok van belőlük(bár én nagyon szeretem őket). Ha szaporodnak ész nélkül, akkor a vége az, hogy kirakjék őket az utcára, agyonyütik a kölyöket a suttyó félék, stb.


Ezen kívül az ivartalanított macska kevésbé agresszív, kevésbé csatangol el. Kisebb esélye van arra, hogy komolyabb harcba csöppenjen bele ami miatt sérüléseket szerezhet.

Persze nem garancia ez se semmire, de csökkenti a kockázatokat.


Szóval hasznos lépés mindenképpen.

Attól, hogy vannak komolyabb problémák, ezt még nem kell asztal alá söpörni.

Ennyi erővel nem állok meg kocsival a pirosnál se, mert mit'tom én , Etiópában éheznek.

2021. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Nem jó a hasonlatod. A pirosnál való megállás nem opcionális, az ivartalanítás igen. A helyes mondjuk az lenne, hogy pl. nem engeded előre a hölgyet, mert éheznek az etiópok.
2021. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
82%
Ha csak azt veszem alapul, hogy csak az utcában ahol lakom van legalább 8-10 gazdátlan cicus, szerintem valós probléma, és egyáltalán nem csak felfujva van. És ez BP. És egy relatíve kis utca. Szerintem az ivartalaníttatás egyszeri költsége mindenkinek bele kell férjen, ha állatot akar tartani, az általában kiadással jár. Két benti cicusunk van, egyszer ki nem tette a lábát a kertbe, de jobban érzem magam úgy, hogy ivartalanítva lettek.
2021. okt. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Gyepmesterin dolgoztam. Külföldre vitték menhelyek a macskákat, mert annyi volt.
2021. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
7 hidd el tennének róla, hogy ne érezd magad jól, ha nem ivartalanítatsz benti cicát. Nekünk a nőstényt rossz volt nézni, amikor tüzelt. A kandúr meg kezdett jelölgetni.
2021. okt. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
37%

#9-es örülök, hogy nem kellett ezt megélnem velük. El tudom képzelni milyen lehet. :/


#7-es

2021. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!