Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma van egy hónapja, és egy...

Ma van egy hónapja, és egy napja, hogy eltűnt a cicám. Van még esély, hogy hazajön?

Figyelt kérdés

Megszakad a szívem. Az én kiscicám volt az, aki miatt egy hosszú rossz nap után is jókedvű voltam, iszonyúan hozzám nőtt ezalatt a 2 év alatt. Minden nap sírok, hiába kerestetem egyszerűen nincs meg, nagyon fáj. Mióta eltűnt egy nagy űrt hagyott bennem.

Borzasztóan hiányzik.:(( </3



2021. okt. 8. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A remény hal meg utoljára, nekem is tűnt el cicám már több mint egy éve, de hátha egyszer újra láthatom még. Azóta csak benti cicáim vannak (minden nyűgével és felelősségével) egy se tűnt el még...
2021. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elkeseríteni, de ha egy cica nem jön vissza néhány napon (max egy héten) belül, már nincs sok esély. Tapasztalatból írom, mert nekem már elég sok macskám vált köddé, valószínűleg megmérgezték, esetleg szomszéd házaknál élő kutyák végezhettek vele, ezt nem tudhatom biztosan.

Bár ha kandúr a cicád és nincs ivartalanítva, még hazajöhet, nekik szokásuk egy időre csak úgy eltűnni, ha épp párzási időszak van.

2021. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon kicsi az esély, de cicát bármikor szerezhetsz másikat. Ha Szeged környékén laksz, akkor akár tőlem is.
2021. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos erre már nem sok esély van ennyi idő után..

Egy másik pedig nem pótolja.. de ha szeretnél másikat, akkor tálalsz könnyen.

2021. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Találsz.
2021. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az már nem jön vissza
2021. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy cicám egyszer 1 hónap 17 nap után tért haza 🙂 valahol befogadhatták, vagy etették, mert amúgy nem volt lefogyva, viszont kullancsok voltak benne. Nem gondoltam volna, hogy hazajön egyszer, de sírtam örömömben, amikor az ablakban megláttam, hátha még hazatér a tiéd is!
2021. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 hónap volt a legtöbb, hogy hazajött a macskánk. Már biztos voltam benne, hogy nem lesz meg.

Illetve anyukàmék egyik macskája rendszeresen eltűnik hónapokra, majd nagy nyivákolás közepette hazaér. Olyankor másnál lakhat mert nagyon tisztán, jól tápláltan jön mindig haza. Valahogy kétlaki életet él. Most 1 hónapja itthon van de kitudja meddig. Ezt csinálja évek óta. Pár hónap itthon, pár hónap valaki másnál.

Illetve a munkahelyemen is csinált az egyik macska ilyet.

Szóval még simán hazajöhet.

2021. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
A mi lány(!) cicánk minden tavasszal eltűnt 4-5 hétre. Lesoványodva csapzottan került elő. Első körben mindenkitől begyűjtött egy kis simogatást, majd evett és rendezte a bundáját. Azóta nagyobb lett felénk a forgalom. Az "új" macskák már nem mehetnek ki
2021. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%

Mennyi felelotlen ember van itt komolyan... miert hagyjatok ezt? Miert tud kimenni a macska egyaltalan a kertbol? Vagy ha macskabiztos kerites nem megoldhato, miert nem tartjatok bent oket?

Aztan meg megy a siras, hogy eltunik. Mit vartok?

2021. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!