Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a kiscicám elszökött egy...

Ha a kiscicám elszökött egy hónapja, és még nem jött vissza, akkor van esély rá, hogy még visszajön?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem, és szeretném visszakapni!

#cica #elvesszett
2015. jún. 5. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Mekkora, mi a neme?


Igazat megvallva, egy hónap sok idő.Kinti cica?

Az én kandúrom, míg nem volt ivartalanítva, el el ment még 2-3 hétig is, s visszajött lefogyva, csatakosan..kicsajozta magát..De ennél többet nem maradt sose.

Végül is van rá esély, türelmet kívánok!

2015. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy macskánk tavaszal elment s csak ősszel jött vissza, nem halt éhen, vadászott és 15 évig élt. Ha meg tudja védeni magát és hazatalál, haza akar, haza tud menni akkor valszeg viszont látod. Ivartalanítsd.
2015. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sose tünt el cicám ennyi időre, egyik 1 hétre, mert beleesett egy építkezésnél egy gödörbe. Szerintem 1 hónap sok idő, viszont van egy nagyon cuki kistirgis macskám, 6 hetes, ha szeretnéd, odaajándékozom Neked.
2015. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap után már rosszak az esélyek, de akár hónapok után is hazajuthat
2015. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Amúgy fiú!
2015. jún. 5. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy cirmos cicám, akit nagyon el kéne ajándékozni, ha nem lenne meg, ő most 2 hónapos.
2015. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam a kommentelők között, de végül meglett a cicó? :)
2015. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem jött még vissza, de remélem jól van!
2015. jún. 16. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Azis lehet hogy azóta sajnos elütötte egy kocsi,jobb esetben valaki befogta..Egyébként az én cicám 2 hete tűnt el kb,szerintem még van rá esély :)
2017. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!