Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy az új cicámat...

Létezik, hogy az új cicámat nem tudom annyira szeretni mint a régi cicámat?😞🖤

Figyelt kérdés
2 hónapja nincs velem a cicám, másfél évig volt az enyém. 4 hónapja van egy másik macskám, akit szeretek meg minden, de valahogy a régi cicámhoz húz a szívem..😢Ez fog változni idővel és hozzám fog nőni ő is annyira mint a régi vagy sosem fogok úgy másik macskát imádni már?💔

2021. okt. 27. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Meg fogod szokni. Nem tudom hány éves vagy, de a kérdés alapján fiatalnak tűnsz. Ez valahol még jó dolog is. Később az emberekkel ugyanez elkerülhetetlenül elő fog fordulni (legjobb barátokkal, szerelmeddel, legközelebbi családtagjaiddal). Ha most megszokod később sokkal könnyebben kezeled majd ezeket a helyzeteket.

A macska meg legtojja hogy mennyire szereted. Nem társas lények. Ha kutyád lenne az már jobban igényelné a törődést.

2021. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
"A macska meg legtojja hogy mennyire szereted. Nem társas lények" jo buta vagy
2021. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Hidrl szinte minden gazda azt mondja, hogy nem lesz még egy olyan olyan macska/kutya/ló mint az előző. Természetes mindíg ott lesz, hogy nem ő az első macskád. Másfél év még nem olyan olyan sok nem nőhetett annyira szivedhez ráadásul (az életéből következtetek) kint tarttottad örülj, hogy legalább annyit élt. A kinti macskák rövid életet élnek amennyiben azt szeretnéd, hogy tovább legyen veled ez a macska tartsd bent vagy legyen macska biztos kerítésed.
2021. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
2: Gyerek koromban volt sok macskank meg kutyank is. A macskak nem igenyeltek a tarsasagot. Nyavogtak ha ehesek voltak. A kutyak folyton odarohantakhozzank, erezheto volt a kulonbseg.
2021. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Pedig nekem a macskám többet jelent mint sok családtag. Ők is szeretnek engem mert látszik, hogy kötődnek.

Az más kérdés, hogy most rossznak érzem magam amiért hoztam egy mentett kiscicát és bedurciztak nagyon rám.

2021. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

macskaknak is vannak szemelyisegeik

van aki nem igenyli de ez nem jelenti hogy egyik sem igenyli

az enyem imadott engem, elkoltoztem es otthon hagytam mert a masik cicahoz is kotodott es napokig sirt azon a tipikus hivos hangon es keresett engem

a macskak is tarsasok.

2021. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez is mutatja hogy felelőtlen voltál--ne spammeld már ezekkel a kérdésekkel az oldalt! Fogadd el hogy nincs és kész...lépj már túl
2021. okt. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 17 évesen kellett elaltatni az előző macskámat. Nem is akartam utána másikat, de az élet úgy hozta, hogy találtam a viharban egy kb 3 hetes szőrgombócot és nem hagytam ott.


Elvittem orvoshoz és másnap mentek volna érte a menhelyről. Az orvos berakta előttem egy ketrecbe a macskát, aki hatalmas szemekkel nézett rám és nyávogott. Gondoltam nem, erős leszek, nem akarok mégegyszer macskát.


Beültem a kocsiba, aztán az első pirosnál visszafordultam és hazahoztam. Ennek 7 éve.


Nem olyan mint az előző macskám. Homlokegyenest az ellentéte.

Mégis szeretem. Nem ugyanúgy, másképpen. De szeretem.


Nekem is kellett idő, hogy megszokjam és ne várjam el tőle ugyanazokat a dolgokat, amiket 17 év alatt megszoktam a másiktól, hiszen teljesen más személyiség.


Meg fogod szeretni idővel. Csak nem szabad a másikhoz hasonlítgatni.

2021. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őt is meg fogod szeretni, később jobban fogsz hozzá kötődni. Jobban kimuzatjamajd ő is az érzéseit, a személyiségét, az egyedi kis tulajdonságait.

Nem biztos hogy fogod annyira szeretni mint az előzőt, de ez természetes. Én is így vagyok, az előző cicámhoz valószínű senki se fog felérni. Mindenkitől jobban szerettem. A mostani 1 éve van velem, mostanában kezdtem csak el jobban ragaszkodni hozzá, ezt ő is érzi, viszonozza. Nem lesz olyan "szerelem" mint az előzővel, de szeretem őt is.

Igaza van az előttem írónak, ne hasonlítgasd a régihez.

2021. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!