Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Párommal összeköltözünk...

Párommal összeköltözünk szeretnénk kiskutyust mivel nekem régi vágyam a yorki olyat szeretnénk, de nem nagyon van rá pénzünk többi lent?

Figyelt kérdés
Tudnátok esetleg menhelyet vagy olyan helyet ahol örökbe lehet fogadni a kiskutyust előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 26. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt hiszem, hogy a noé állatotthonosoknál láttam múltkor yorkit! nézz körül a honlapon, sok fajtatiszta (f.tisztának látszó) kutyusuk van
2011. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az szép, hogy örökbe akartok fogadni egyet, de remélem akkor marad elég pénzetek az ellátására - gondolok itt az esetleges állatorvosi költségekre.
2011. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne,de tuti nem dogáják ingyen!Menhelyen énis nézegettem de ott csak felnőttek vannak és ki tudja hogy az fajtatiszta-e!
2011. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! egyébként az oltásokra lenne pénz csak így egybe elég drága lenne meghát szerintem jobb ha menhelyről hozom el jobb lesz neki velünk :) ebben biztos vagyok ha még írna valaki megköszönném
2011. aug. 26. 20:46
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

itt nézd meg: [link]


bocsi a hosszú linkért:D

2011. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az utcsó link tiszta jó, bár azt írják, h eredeti gazdit keresnek, felhívhatod őket, hogy ha netán nem kerül elő a gazdi, te szívesen befogadsz egyet (persze ha nem zavar annyira a kor:))
2011. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fiú Yorki (Fifi) 3-4 éves [link]

Jellemzői:


Becsült születés ideje:

2008. augusztus 1. hete

Nem: Fiú

Fajta: Keverék-Yorkshire Terrier

Méret: kicsi (0-5 kg)

Kertesházban tartható

Lakásban tartható

Gyerek mellé ajánlott

Ivartalanított

Kutyákat szereti

Macskákat szereti


Nagyon öreg Yorkilány (Csufika) Menhelyen van 3 éve kb.

[link]

Jellemzői:


Becsült születés ideje:

1998. május 1. hete

Nem: Lány

Fajta: Yorkshire Terrier

Méret: kicsi (0-5 kg)

Lakásban tartható

Ivartalanított

Kutyákat szereti

Menhelyre került: 2008.01.01

Örökbefogadható: 2008.01.01


Yorkshire terrier fajtamentés:

Itt most is nagyon sok Yorki vár gazdára, mentett, rossz sorsú kutyusok. Legtöbbje törzskönyves (szaporítótól mentették őket)

[link]

2011. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tudom hogy kiskutyát akartok, de ha van rá időtök, megnézhetnétek őket is, hátha beleszerettek valamelyikbe (fentiek) :), és az idősebb kutyáknál pozitívum, hogy már többségük szobatiszta, pórázhoz van szoktatva, stb. :)
2011. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak ők is :) köszönöm a válaszokat utánuk érdeklődöm :)
2011. aug. 28. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!