Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajöhet még a cicám? Mit...

Hazajöhet még a cicám? Mit tehetek? Ma délelőtt elment. (szokott ki járni ha kiabálok neki előjön, nyávog hangosan) többi lent

Figyelt kérdés
Ma elmentem otthonról, 4 után értem haza azonnal mentem neki kiabálni. Láttam hogy a réten van két kutya... félek hogy bántották, vagy felkergették egy fára, vagy nem kutya hanem valami más bántotta. Ma nem foglalkoztam vele annyit mint szoktam, kicsit ideges voltam egész nap.. Kiabálok neki már vagy 3 órája, félek hogy megették a kutyák. Mit tegyek?? Érzem hogy elveszet hogy nincs többé.
2021. nov. 4. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem is értem a sokadik ilyen kérdést.Egyértelmű,hogy ha "kijárós" utca macskád van akkor az előbb vagy utóbb el fog tűnni,és bármi megeshet/megeshetett vele.

Nem,nem feltétlenül fog vissza jönni.Mert a kis termetű,vagy fiatal macskát még a bagoly is viszi :D

2021. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nyugi, a miénk 4 nap után hazajött, úgyhogy a tiéd is simán hazaérhet.
2021. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
77%

Mint egy kalandvágyó cica gazdája, teljesen megértem a helyzetet.

Nyugodj meg, öltözz fel melegen, vigyél magaddal minnél erősebb fényű lámpát, egy kajás zacskót vagy valamit ami olyan hangot ad amit már ismer a cica, járj egyet és kezd el hívni. Ne csüggedj ha nem jön, hagyj kint neki kaját egy tálban az ajtótól nem messze, reggel úgyis látod ha evett belőle, esetleg az ajtó közelében van. Az én cicám is ilyen, sokszor kóborol de a hasa mindig haza hozza. Kitartást, írj ha van változás.

2021. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Most van itt az idejük. Elő fognak kerülni. A nöstények még ajándékot is fognak hozni.
2021. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Simán előkerülhet.

Ha holnap délutánig nem lesz meg,akkor szólj a szomszédoknak, hátha véletlenül bezárta valaki a garázsba vagy pincébe.

Az enyém járt már így.

2021. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Előfordult már ilyen.. de akkor nyár volt és nagyon meleg. Ma meg csak délelőtt esett az eső, nem volt ma hideg.A két kutya nagyon aggaszt, félek hogy bántották, lehet felkergették egy fára és sérült nem mer lejönni. Mennék, de az a helyzet hogy olyan helyre jár ahol mezők vannak, meg egy bicikliút, de semmi világítás, meg lejjebb erdős rész, de az messze van, talán arra nem megy. Nem szeretném elveszíteni őt is. Annyit tudok tenni, hogy elmegyek az udvar végébe és ott kiabálok neki (egyszer volt ilyen meg halotta és hazajött) de már annyit kiabáltam hogy alig van hangom.
2021. nov. 4. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk bent lehetne tartani, majd a következőt
2021. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előkerült?
2021. nov. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
mar ne haragudj, de nem tudom miert csodalkozol... napi szinten latom az ut mellett elutott macskakat es szakad meg a szivem ertuk, es hiaba tudjak az emberek, hogy veszelyes kiengedni, es megis engedik ki a vilagba.... nem csak ez, de mint te is mondtad, szettepheti egy kutya, vagy esetleg egy beteg ember dont ugy, hogy megkinozza.... remelem elokerul es jobban fogsz vigyazni ra!!!
2021. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem jött még vissza?

Ivaros macska? akkor simán elkóborol napokig.

Van nekünk is egy fiú cicánk ivartalanított de csak pórázon engedjük ki mert ebben annyira benne van a vadász ösztön hogy állandóan a füvet bokrokat lesi hol tudna elkapni valami bogarat. Egyszer el is tűnt 2 hónapra annyira vékonyan jött haza rá se ismertünk.

2021. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!