Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajöhet még a cicám? Mit...

Hazajöhet még a cicám? Mit tehetek? Ma délelőtt elment. (szokott ki járni ha kiabálok neki előjön, nyávog hangosan) többi lent

Figyelt kérdés
Ma elmentem otthonról, 4 után értem haza azonnal mentem neki kiabálni. Láttam hogy a réten van két kutya... félek hogy bántották, vagy felkergették egy fára, vagy nem kutya hanem valami más bántotta. Ma nem foglalkoztam vele annyit mint szoktam, kicsit ideges voltam egész nap.. Kiabálok neki már vagy 3 órája, félek hogy megették a kutyák. Mit tegyek?? Érzem hogy elveszet hogy nincs többé.
2021. nov. 4. 19:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
59%

Biztos, hogy nem jött neki vissza...


Ne haragudj, de aki addig nem képes, hogy a réten hívja, aszongya bazzeg, hogy az udvar végéig tudok kimenni, ha a rétig nem mész el.... Meg láttad, hogy kutyák kergetik, de oda sem mész és órákat vársz... Nagyszerű, azt hittem, mikor azt írtad, hogy az udvar végéről tudok kiabálni, hogy ez paródia...

2021. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!