Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd néninek legalább...

A szomszéd néninek legalább 20 ha nem több macskája van , ez normális?

Figyelt kérdés
A legutóbb meglatogattam a szomszédunkban lakó nénit akit nemrég műtöttek. Tudtam hogy sok cicája van de most kb 20 macskát megtudtam számolni de lehet hogy több is van. Nem igazán értek hozzá de úgy tűnt hogy nem igazán egészségesek. És azt sem tudom hogy a nénibek mennyire egészséges hogy ennyi macskája van. Mi tegyek? Nem igazán van családja aki foglalkozna vele. És pénze sem nagyon van hogy ennyi macskát eltartson.

2021. nov. 4. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Annyit tehetsz,hogy felkeresel egy szervezetet,akik foglalkoznak ivartalanítással. Hogy több cica, már ne szülessen.
2021. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatvédő szervezetet. Nem ivartalanítani kell eső körben, hanem elvinni tőle.
2021. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha van ismerős a rendőrségen, akkor kérdezd meg a menetét. Mond meg, hogy nem szeretnéd a nénit feljelenteni vagy bármi, csak alkalmatlannak bizonyul ennyi macska ellátására és segítségre van szüksége. Szívesen ránéznek és értesítik a megfelelő helyet vagy segítenek, hogy kinek lehetne szólni.
2021. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem normális.
2021. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Talán először a nénit kéne megkérdezni, mielőtt beleavatkozol az életébe meg ráhívod a zsarukat.
2021. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem normális. De nem hibáztatom a nénit...

Én elkezdtem etetni az itt eljáró macskákat. Tisztes távolban a háztól elhelyeztem tálakat és IDŐNKÉNT raktam bele eleséget nekik az útvonalukra. Ez két éve volt.

Kiszagolták, honnan jön a kaja, és manapság van úgy, hogy öt cica van a teraszomon reggel, és dumálnak hozzám, ķaját kérnek. :( Nem tudom megtenni, hogy ne adjak... de ezzel lehet többet ártok mint használok.

Nemhogy ötről, de egyről sem tudok gondoskodni. Etetni az nem egyenlő a gondoskodással. Tehát gondoskodni: allatorvos stb. Nincs rá kapacitásom SAJNOS. Es ha lenne, kutyám lenne inkább. Í.j.

2021. nov. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!