Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem képesek kertes...

Miért nem képesek kertes háznál legalább a kutya ugatásra kijönni? Áll a szomszéd előtt a postás, csahol a kutya, az meg nem jön ki!

Figyelt kérdés

Csengője nincs, kiabál a postás, azt nem hallja, ott áll már 6-7 perce a postás, már a értesítőt írja, de a kutya eszeveszettül ugat, de nem jön ki a szomszéd!

És itthon vannak!


Miért nem képesek legalább a kutya ugatásra felfigyelni? Vagy az már annyira megszokott, hogy a fülük nem hallja?



2014. jan. 16. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert fogyatékosok, szerintük a kutya azért van hogy ugasson.
2014. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem hallja, mert épp fúr odabent.
2014. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fülhallgató van a fülemen akkor én se mindig hallom mondjuk hogy nincs csengőjük az utalhat valamire
2014. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha édesanyámék kutyája ugat, akkor ők mindig kimennek megnézni, hogy vajon miért csinálja?

Azok a kutyák, akikkel nem foglalkoznak, akiket csak etetnek, de nem sétáltatnak, nem fárasztanak le a feles energiájukat féktelen ugatással vezetik le. Lehetséges, hogy ez a kutya is sokszor ugat "ok nélkül". Így egy-egy alkalommal hiába jelzi a postás jöttét a gazdái nem fognak rá felfigyelni. Mert bizonyára tudják, hogy már "ezerszer farkast kiáltott".


Egyébként lehetséges, hogy mégsem voltak otthon. Bömbölt a zene a konyhában, miközben főztek, fúrtak, egyebek :)

2014. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet.A kutyám csak akkor ugat ha áll valaki a kapuban, szóval biztosra tudom, hogy jött valaki,de sokszor nem megyek ki. Egyszerűen nincs kedvem akkor egy másik emberhez, még akkor sem ha percekről van szó. Van amikor éppen főzök és nem akarom bent hagyni a kaját, mert éppen kavargatom. Van amikor meztelen vagyok és tudom, hogy mire felöltözök kimegyek addigra úgyis elmegy, szóval nem is kezdek öltözködni fölöslegesen.Van hogy fürdök és nem fogok azért kiugrani a kádból, hogy kirohanjak még időben. A szomszédok akik azt figyelik esetleg, hogy itthon vagyok és nem megyek ki azokról meg is van a véleményem :) Én sose tudom mikor mit csinál/nem csinál a szomszéd.Miért? Mert nem érdekel :D A kutyám sem zavarja őket, mert ha pár perc próbálkozás után elmegy az illető akkor nem ugat tovább, mint itt a többi kutya, hogy akkor is ugat még mikor már az utca másik végén van az az ember aki el mert menni a kerítésük előtt...
2014. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

1. Lehet, hogy még sincs otthon.

2. Lehet, hogy megy a zene-tv és nem hallja, télen csukott ablakok-ajtók mögött


Nálunk sincs csengő, ajtó-ablak csukva, megy tv-rádió...hallom, ha nagyon őrjöng, akkor kutyával mennek el. Akkor nézek ki, ha a ház fele közeledik az ugatás, mert akkor vki bejött a kapun, vagy a postás, vagy a hátsó szomszédhoz járó emberke.

Nyáron ki szoktam nézni, mert akkor inkább csak alszik a kutyám, és ha folyamatosan ugat, akkor jött valaki.


A séta-tanítás-játék mennyiségével-minőségével nem feltétlen függ össze az ugatás mennyisége :D

Múlt héten a többheti folyamatos kemény terhelés után Argos kapott 3 pihenő napot, séták nélkül. Első pihenő nap be nem állt a szája, pihi helyett egész nap házat őrzött :D

2014. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nalunk sincs kint csengo, nem hianyzik, ha ejszakas voltam, meg azzal is felkeltsenek a szomszedok, raadasul minden ertelmetlen dologgal, jehova tanui se jojjenek es tollam sincs elado...

akit meg beengednek, ha fontos felhiv, v bejon, mert oket beengedik a kutyak.

2014. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem akarta átvenni a levelet :-)
2014. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!