Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az idióta szomszédom féreg...

Az idióta szomszédom féreg kutyája, már a 4. -ik macskánkat harapta szét a saját udvarunkban. Hiába kérjük, hogy ne engedje el a kutyáját! Csak nevet és azt mondja, hogy legalább nem lesz olyan sok macskánk! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen padlón vagyok.Ez a cica olyan édes és gyönyörű volt,mint a cicakaja reklámos kiscicák.Nem beszélve a másik háromról.

Mindig a szívem szakad meg,de a szomszédom egy dilinyós,nem is érdekli a dolog.Egy kis viccel elüti a dolgot.

Legszívesebben kinyírnám a kutyáját,de akkor még én kerülnék bajba.


2009. okt. 24. 18:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem a kutya tehet rola!!Inkabb az idiota gazdajat nyird ki.
2009. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Hali.Nalam is ez a helyzet,az elozo cicamat a szomszed kutyaja falta fel,a rohadek.azota csa a lakasban tartom az uj cicamat.fel a fejjel.M
2009. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne a kutyát szídd, nem ő a hibás. Hogy tud átmenni? Kerítés nincs? Csináljátok meg. Akkor is ha az övé, mert a macskák fontosabbak, nem? Esetleg vitesétek el a kutyát. Ha ilyen gazdája van akkor csak jobb helye lehet.
2009. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg nem a kutya a hibás,a kerítés tényleg jó ötlet,viszont ha a kutya nem él rossz körülmények között akkor biztos hogy nem fogják elvinni.
2009. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmi keresnivalója a szomszéd kutyájának a ti udvarotokban. Haa cicát itt ölte meg, feljelentést tehetsz a kutya gazdája ellen a jegyzőnél. Az én kutyámat a saját udvarunkban ölte meg egy megvadult eb /átugrotta a hatalmas kerítést!/. A lakásbiztositásra 15.000.-ft-ot kaptam a kiskutya után, a másik kutya gazdáját pedig azóta elkerülöm. Ennek már 10 éve.
2009. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem a kutya a hibás, ő csak az ösztönének megfelelően viselkedik. Ha a kerítést nem lehet megoldani, akkor tartsd bent a macskákat. A kutyát meg ne bántsd, mert csak olyan leszel, mint az a pasas!
2009. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
39%

Ugyan adsz neki valami mérgezett kaját ami persze nem öli emg de okot ad hogy a gazdája aggódjon!


JA és ha csak egy viccel elüti, én beverném a képét minimum egy pofon függetlenül attól hogy alacsony és fiatal vagyok, nem érdekelne valami biztos csinálnék vagy akutyával vagy a szomszéddal, hogy letöröljem az a ki*aszott vigyort a fejéről!

2009. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Van kerítés kb.2m magas,csak az a rafinált dög(németjuhász) átmászik rajta.A cicák már hozzászoktak a kinti élethez,a szabadsághoz,úgy tanítottuk őket.Sajnos alig vagyunk otthon,mert mindenki későig dolgozik.

Mindez a szörnyűség azalatt a fél óra alatt történt,míg Anyukám elment otthonról tegnap.

2009. okt. 24. 19:08
 9/34 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem,hogy nehéz balhéznom is,mert "elvileg" barátság van a családjaink között.A szomszédom lányai a legjobb barátnőim,de tényleg.

Viszont a szülők olyan szemetek,nem tudom így mihez kezdjek.

A kutya már 11 éves és ahelyett,hogy elpatkolna már, örökösen gyilkol.De a light-os méreg jó ötlet,legalább a gazdái egy kicsit megijednének.

2009. okt. 24. 19:13
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
jelentsd fel a gazdit!!! (igazából nem a kutyus tehet róla)
2009. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!