Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit akarhat ez az idegen cica?

Mit akarhat ez az idegen cica?

Figyelt kérdés
Közel két órája, hogy egy fekete, fehér tarka idegen cica egyfolytában nyávog az udvarunkban és nem akar elmenni. Nem ismerjük, nagyon barátságos. Az ablakomba ugrott, benyávogott, kimentem és megsimogattam. Ételt is adtunk neki. Furcsának tűnt nagyon, folyamatosan nézett be az ablakokon és az ajtót bámulta. Nem akar elmenni, két órája kint nyávog és egyik ablakról a másikra ugrik, és néz be, közben nyávog. Mit akarhat, vagy mit próbál jelezni? Nagyon furcsa, olyan érzés, mintha ismerne. Már-már para.... Nem is láthatna be ennyire az ablakon, de mindig kiszúr és pontosan látja, hogy merre vagyok....

2021. nov. 5. 14:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%
Simogasd meg helyettem is.
2021. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Mert megsimogattad és adtál neki enni. Ő meg éhes és barátságos. Szerinted mit akar?
2021. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Be akar menni hozzátok a meleg lakásba, biztos fázik. Mivel látja hogy barátságosak vagytok, megpróbálja behízelegni magát.
2021. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Hu de para...ehes-fazik-be akar menni. Nagyon para 🤣🤣🤣
2021. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Vagy ha arra gondolsz ,lehet jelezni akar valamit. Vagy ha még másra gondolsz lehet egy elhunyt szereted reinkarnációja. De amúgy lehet ,hogy tényleg csak fázik,éhes.
2021. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Megsimogattad és enni adtál neki, ebből szeretne többet.
2021. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Fogadd be, ha be tudod, és rakjál ki hirdetéseket. Lehet, hogy van gazdája. Látszik rajta, hogy ápolt-e. Éppenséggel fájhat is valamije.
2021. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha fájhat valamije akkor jobb lesz tényleg ha beengeded! Nem hagyhatod oda kint szegényt
2021. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
biztos kobormacska es gazdit keres, mivel adtal neki enni nem tagit egy ideig, mert azt hiszi majd befogadod, ha van ra modod fogadd be
2021. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet a gazda elköltózött vagy ő elkóborolt , éhes fázik . Ha nincs más állatotok stb , fogadd be ha lehet . Átmenetileg is , face csoportokban kereshetsz neki befogadót .
2021. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!