Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicát van értelme...

Benti cicát van értelme chipeltetni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha soha nincs kint, akkor nincs értelme!
2021. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Bocsi bocsi....

Kap egy jó chiptuningot és indulásnál maga alá rántja az egész szőnyeget..

2021. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Erősen ajánlott, tartási módtól függetlenül. Elég ha egyszer kiszökik, máris össze fogod érte tenni a két kezed, hogy van. Ezen felül ilyen is megtörténhet:


[link]

2021. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy van! Elég, ha csak egy pillanatra figyelmetlen valaki és a cica elszökik...
2021. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon sok keresést olvasok olyan cicákról, amelyek bentiek, de valami véletlen folyamán elszöktek.
2021. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Igen érdemes
2021. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is teljesen benti, mégis van benne chip. Mert bármikor lehet olyan pillanat vagy baki hogy megijed esetleg vagy kiugrik pl a hordozóból mikor kiveszik belőle stb.. Egyszer volt olyan eset hogy az állatorvosnál ugrott ki a hordozóból és elszaladt. Ez nem a saját cicámmal történt egy másikkal...
2021. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Azért gondolkoztam rajta, hogy kell-e egyáltalán, mert sosem viszem el itthonról, max orvoshoz, és emeleten élünk társasházban, úgyhogy kiszökni sem tud (az utcára való kijáratig sehogysem tud eljutni). Viszont ebben az állatorvosnál vagy útközben megijedésben van valami.. :/

2021. nov. 10. 15:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri dolog, nem is nagy koltseg, szerintem nincs mit gondolkozni rajta. Soha nem tudni.

Bar az teny, hogy a chip se ved tul sok mindentol, ha megszokik es valaki befogadja es nem viszi allatorvoshoz soha (ami sajnos macskaknal gyakori) akkor nem derul ki, hogy volt-e gazdaja vagy sem.

Mindegy, azert en benti cicamnak is van, biztos, ami biztos.

2021. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagy pénz érte az az 5 v 6 ezer forint és az örökre szól, nem kell cserélni stb. :)
2021. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!