Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 éves macskám két napja...

3 éves macskám két napja kapott oltást. Azóta inaktív, de eszik. Viszont az előbb hányt. Holnap visszaviszem a dokihoz. Lehet az oltásnak ilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Mit kapott? Pfizert?
2021. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces. Remélem, te egyiket se kaptad meg és sokat mászkálsz tömegben maszk nélkül.
2021. nov. 11. 19:04
 3/6 Only a man ***** válasza:
36%

Én egyiket se kaptam meg, és volt hogy tobbszáz km-ert utaztam, azt nem lett bajom. Na mindegy. És igen, oltás ellenes vagyok, mert nincs kedvem tomeges emberkísérletben részt venni. És még mielőtt írod, hogy nem az, van olyan ország, ahol papírt íratnak alá az emberrel, hogy vállalja e, mert ez ember kísérlet csak.


A macskádra kitérve, ha eddig nem volt ilyen baja, akkor lehet az oltástól igen.

2021. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 feleslegesen úgy neki ugrani és rosszat kívánni.. na mindegy.

Azt tudod mi az oltás? Legyengített vírus. A macskád szervezete éppen megküzd vele, így ha máskor találkozik vele, élesben, nem legyengített vírussal, nem lesz beteg. De az oltásoknál elmondja a doki, hogy teljesen normális, ha nem lesz aktív és kicsit betegeskedik.

2021. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Oké, csak eddig sosem volt baja tőle a 3 év alatt, és a régi macskáim se a 15 év alatt, ezért kérdeztem meg. A doki azt mondta, 1-2 napnál tovább tart, nem az oltástól van.
2021. nov. 11. 21:16
 6/6 Only a man ***** válasza:
29%

Idióta tudatlan barmok, nem tudom mit pontozgatjátok a másikat. A beoltott is ugyan úgy elkapja. Nem tudom mi ez a megkülonboztetés már, szégyelnétek magatokat.

És amúgy meg egy Hollandiába élő magyar nő mesélte, hogy ott alá kell írni egy beleegyező nyilatkozatot, és elmondták, hogy ez csak ezek csak kísérleti vakcinák, és ember kísérlet csak. Faszt kell lepontozni nyomorékok.

2021. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!