Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek a macskák máshol nem is...

Ezek a macskák máshol nem is ehetnek, vagy hogy viselkedhetnek így?

Figyelt kérdés
fura dolognak voltam szemtanúja. anyum rendszeresen szokott etetni idejáró szomszéd idegen macskákat a kertünkben. én naivan azt gondoltam hogy ők máshol kapnak élelmet, ide maximum potyázni járnak, viszont ma végigkövettem hogy ételmaradékot kapnak. karfiolleves, beleöntött spagetti tészta, kenyérkocka darabok megmaradva, mondtam anyának hogy ezt komolyan meg fogják enni? hisz ragadozó állat a macska, azt hinné az ember elsősorban húst eszik. kivitte nekik, már ott várták nyervogva, és úgy elkezdték zabálni mintha valami királyi lakoma lenne a moslék. ezek az állatok ennyire eligénytelenedtek hogy beérik ezzel, vagy a környéken csak tőlünk kaphatnak ha elviekben van is gazdájuk hogy így elkezdték zabálni mintha valami megmentő eleség lenne? a családi kutyánk jobban válogatós mint amit ezektől láttam
2021. nov. 19. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A macska ha èhes megeszi amit talál. Nem mindegyik èl abban a luxusban,hogy hússal vagy macskáppal etetik. Nekem ebben az egèszben csak a kèrdèsed a fura.
2021. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem tudtam hogy ők is ugyanolyan jól elvannak a szénhidráttal is mint az emberek
2021. nov. 19. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Gyerek koromból emlèkszem,hogy a nagyim is így etette őket. Nem biztos,hogy ez így pont ideális a macskáknak de mindig is elèltek a maradèkon.
2021. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Nincsenek el ugyanolyan jól el a szénhidráton, de te is beláthatod, ha nem lenne más te is minden szart össze ennél.

Erre van lehetőségük.

2021. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A jól tartott macska nagyon válogatóssá tud válni, úgyhogy esélyes, hogy ezek otthon sem kapnak jobbat a karfiol levesnél. Vagy semmit sem kapnak.
2021. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!