Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a kiscicám! Hogy...

Meghalt a kiscicám! Hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Még picike volt, 3 hónapos,elütötte az autó! Olyan volt nekem mint egy családtag! Nagyon szeretett és én is őt! Soha nem volt még ilyen kisháziállatom akit ennyire szerettem volna. Csütörtökön halt meg azóta nem tudok aludni,sem enni,egész nap sírok és ő van eszembe,ahogy várt mindig haza,szaladt hozzám,bújt,dorombolt. Nélküle üres minden.. :(
2021. nov. 21. 23:18
 1/10 anonim válasza:
83%
Velem is hasonló volt. Én is sokat sírtam de azok az emlékek amik most rosszak kesobbb csuda jók lesznek és jó lesz rá vissza gondolni. Ilyen ez a gyász de fel a fejjel:)
2021. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Legyen állat vagy ember, ha valaki igazán szeret akárkit azt nehéz kitörölni a fejünkből, de felül kell kerekednünk az érzelmeinken. A szép emlékeket megőrizni és a szívűnkbe zárni, nem szomorkodni, mert az az állat aki most elpusztult sem szeretné azt, hogy te szomorú légy.
2021. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
51%
Nekem is volt egy cicám akit elütöttek, és tapasztalatból mondom hogy az idő minden sebet begyógyít, eleinte nehéz túl tenned magad rajta, de idővel jó érzés lesz ha rá gondolsz mert eszedbe jutnak a szép emlékek, de egyenlőre szerintem próbáld meg valami mással lekötni a figyelmedet, koncentrálj a szeretteidre, a hobbidra, avagy egy másik háziállat is segíthet, de a macskákat nem ajánlom mert elég sűrűn elkóborolnak, inkább valami nyugodtabb/hűségesebb állatot mint például egy nyuszi, hörcsög vagy aranyhal esetleg egy kutyust.
2021. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Lehet hogy bunkónak tünök meg le fognak pontozni de készülj fel.
2021. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Részvétem a családnak.
2021. nov. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sajnálom a cicádat 🙁 Legközelebb tartsd bent a házban, az utca nem biztonságos számukra! Ezért tépjük a szánkat folyamatosan, de amíg nincs baj, addig mindenki olyan okos.
2021. nov. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Három hónapos kiscica hogy kerül az utcára????

🤬🤬🤬

2021. nov. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

A családtagjaidat is kicsapod az utcára, ráadásul gyerekként, amikor éjjel fagy?


Tudom, nyers vagyok, de hátha megmentek ezzel egy kis életet, akit legközelebb szándékozol magadhoz venni. Ne engedd ki a macskát!

2021. nov. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Bírom ezeket a "nagyonszerettem", "ővoltamindenem" beszólásokat. Imádta, de azért kint volt az utcán, 3 hónaposan. Borítékolható volt, hogy előbb-utóbb átmegy rajta egy kocsi vagy elkapja egy kutya vagy valaki ellopja.
2021. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Szegény kiscica, felelős gazdit érdemelt volna.
2021. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!