Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a 4 hetes kiscicám...

Meghalt a 4 hetes kiscicám mivel tereljem el a figyelmem? Nagyon hiányzik egy 10 perce halt meg most is kicsit sírok

Figyelt kérdés
A kiscicám mindig követett akárhová megyek labdázott is és tudott trükköket! De már sajnos elment. Felhoztam mindig fent szokott aludni de csak utána hozom föl hogy ha megszoptatta az anyja felhoztam felébredek éjfélkor fel akarnám ébreszteni megnézni látom hogy nem ébred csak a szemét nyitotta és nem is mozdult gyorsan le is vittem az anyjához az udvarra a kiscicám szopni se szopott és semmi reggelre már meghalt nekem kellet eltemetni

2015. júl. 21. 07:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi tortent, agyonnyomtad vagy mi lett, miert doglott meg?
2015. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az ágyba feküdtem két emeletes az ágy és direkt alurra tettem én meg felül aludtam hogy rá ne feküdjek felébredtem megnéztem és már csak a szemét nyitotta ki és reggelre meghalt
2015. júl. 21. 07:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes kiscicának az anyja mellett lett volna a helye. Miért vetted el tőle ilyen hosszú időre?
2015. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Azzal, hogy elviszed az anyamacskat ivartalanítani. Ha pedig szeretnél még egy macskát, akkor elmész egy menhelyre vagy szétnézel Facebookon az állatvédő oldalakon, és elhozol egy 8-10 hetes macskát, amit szintén elviszel ivartalanításram Így tevis boldog leszel és a macskáid is.
2015. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg ezért ki leszek tiltva, de leírom: ha olyan hülye vagy, hogy egy 4 hetes babamacskát folyamatosan elszedsz az anyja mellől, megérdemled.


Tereld el azzal a gondolataidat, hogy utánanézel mit szabad csinálni egy ilyen pici babával és mit nem. Sőt, még jobb! Olvass utána az ivartalanítás előnyeinek!

2015. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
4 hetesen tényleg az anyja mellett a helye, ezt sajnos elszurtad. akik ilyen hamar kenytekenek anyacica nelkul tartani 4hetest,azok specko anyatejjel fecskendozik. valószínűleg a te hibad volt, tanulj belőle. az en cicaim 8 hetesen is még anyasak voltak, de kb 8het után lehet oket elvalasztani, elotte még szopik, segít az anya neki szekletet uriteni, mosdatni srb
2015. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
nem tudom miért kell idehozni az ivartalanits, te mocskos szaporito dumát.
2015. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
52%

Elterelni a figyelmed van egy csodálatos ezköz. Úgyhívják,hogy TV.

Ami pedig a macskát illeti ilyen fiatal macskának az anyja mellett volna a helye. Az,hogy egy-egy percre felemeled az nem baj,de egy egész éjszaka neki olyan mint neked a 230V. A kismacska amikor éhes azonnal ennie kell.

De ezt cfsak az anyja mellett teheti. Máskor tanulj ebből.

2015. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
4 hetes kiscica követett mindenhova,és még trükköket is tudott.Persze.
2015. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Az anyjuk mellett szinte mindig szopnak, tehát akár félóránként folyadék utánpótláshoz jutnak a tejből. A folyadékhiánytól besűrűsödhetett a vére.
2015. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!