Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy adjam be a féreghajtót a...

Hogy adjam be a féreghajtót a macskának?

Figyelt kérdés
Próbáltam összetörve,kis darabokban beletenni májkrémbe,pici csirkemellel.De nem eszi meg.Van más megoldás a tabletta helyett?
2021. nov. 26. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Erőszakkal. Összetörve injekcióba kis vízzel felszíva és a szájába csepegtetve/finoman spriccelve. De ha jót akarsz neki akkor inkább egyben lenyeleted vele, mert iszonyat keserű valószívűleg. Jutalomfalatot nem árt ha kap szegény jószág utána.
2021. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Metionin ***** válasza:
65%
Lenyomod a torkán. Beteszed neki hátra, rácsukod a száját és megsimogatod a torkát, akkor reflexből lenyeli.
2021. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Metionin ***** válasza:
86%
Ha nem megy, akkor amúgy van olyan spot on, ami féreghajtó is egyben és paszták is vannak ami jó ízű.
2021. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Az is megoldás, ha szemöldökcsipesszel rácsípsz, és ahogy kinyitod a macska száját (az ujjaiddal két oldalt benyúlva), mélyre a torkához beteszed a tablettát. Mondjuk előnyös ha valaki közben lefogja, mert jó eséllyel tolatni fog a művelet közben :D Mi a kertünkben lakó kóbornak is így adagoltunk 2 hétig egy lótablettát.
2021. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos lenyomni a torkán nem tudom,4 hónapja jött be az udvarra és azóta itt van nálam.Akkor lehet veszek neki pasztát.Az is ugyanolyan jó mint a tabletta?
2021. nov. 26. 21:42
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen, csak jóval drágább.
2021. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
A pasztát sem biztos, hogy bele tudod nyomni a szájába. Kenj belőle egy kicsit a mancsára, lenyalja, mert tisztálkodni fog.
2021. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%
Vedd a szádba rágd szét majd szájból szájba add át neki!
2021. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4%
Mármint a gyógyszert rágd szét, ne a macskát!
2021. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Van paszta, többnyire aztt megeszik, kiköpködni nem nagyon fogja.

A tabletta sokkal olcsóbb hozzá képest.

A szemöldök csipeszes megoldás viccnek tűnik, de a doki is egy csipesszel teszi valahova mélyen a szájába. Ő tudja mit csinál, de nekem ez sohase ment. Tablettát max széttörve tudtam beadni a macskának, ha épp figyelmetlen volt.

Mesterien tudnak úgy zabálni, hogy tisztára nyalják a tényért és körbeeszik a tablettát.


Szóval summázva, szerintem is vedd a pasztát. Arra figyelj, hogy testtömeg alapján van megmondva, hogy abból mennyit kell adni.

2021. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!