Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy adjam be a féreghajtót a...

Hogy adjam be a féreghajtót a macskának?

Figyelt kérdés
Próbáltam összetörve,kis darabokban beletenni májkrémbe,pici csirkemellel.De nem eszi meg.Van más megoldás a tabletta helyett?
2021. nov. 26. 21:33
1 2
 11/17 shey133 válasza:
35%
Szerintem legjobb megoldás az ugynevezett "csepegtető". Valamivel drágább mint a tabletta. A nyakara kell csepegtetni ott nem tudja lenyalni.
2021. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem túl nagy a tabletta, össze is zúzhatod és belekeverheted kajába.
2021. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Mi ízesített tablettát vettünk, de azt se akarta megenni. A torkán nem mertem lenyomni nehogy félre menjen, így csak beraktam a szájába (hátrébb de nem túl mélyre) össze fogtam a száját, felfelé hajlítottam a fejét hogy kinyújtsa a torkát és simiztem a torkát, így lenyeli.

Nyilván nem kellemes a macskának már csak azért se mert tudja hogy leeröltetek valamit a hasába, de az ő érdeke, és én próbáltam ízesítettet venni neki hogy könnyebben menjen. (Ekkor még nem tudtam hogy vannak cseppek, a cseppekkel ez kikerülhető)

2021. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Fereghajto paszta, isteni talalmany. Nem tudom mi van benne, de imadja.
2021. nov. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Összetörtem és beletettem 5 evőkanál tejbe és megitta..tudom a tej nem jó a macskának de legalább megette a féreghajtó tablettát.
2021. nov. 27. 11:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszer sem sikerült beadni... akármibe rejtem nem eszik meg. Arra meg nem vállalkozunk h erőszakkal lenyomjuk a torkukon mert valószínű nem úsznánk meg ép bőrrel. Mi olyan cseppet veszünk 3 havonta amibe van féreghajtó, bolhairtó, szívféregre is jó, eléggé univerzális, nyakukra csöppentjük és ennyi. Igaz jóval drágább, de más megoldás nálunk nincs.
2021. dec. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Na egy dolog legalább kiderült, 10-ből 9 ember a macskát rágná szét!
2021. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!