Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]

Van videó is alatta.


2010. szept. 5. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Én a nőt addig rúgnám míg vért nem köp..:D
2010. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
15:42 vagyok, én sem vagyok nagy állatvédő, de azért mindennek van határa.. olyan mintha odamennének hozzád az utcán és szó nélkül elkezdenének ütni..:S
2010. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a h×lye p×csát b×sznám bele a kukába legszívesebben, de előtte még jól összeverném, de úgy, hogy nyögni se tudjon aztán leszögezném a kuka tetejét és b×sznám bele a tengerbe azzal együtt, aki szerint helyes amit ez a tetver rühes banya csinált.
2010. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretheti mindenki az állatokat!
2010. szept. 5. 16:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát de bsszus akkor most b×ssza bele a kukába attól, hogy nem szereti? Gondolkozzál már kicsit, ember! Nem vagyok állatvédő de az ilyen h×lye p×csákkal ugyanezt csinálnám mint ő a macskával...
2010. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért egy állatot ne hasonlíts össze egy emberrel! Az ember értékesebb!
2010. szept. 5. 16:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyen gondolkodású emberek biztos hogy nem értékesebbek egy fikarcnyival sem..
2010. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hat nem mondanám h az ember értékesebb mert állat nélkul nem lenne ember.most a husrol beszélek.állatok nélkul zolcségek is alig lennének(a trágyárol beszélek).az én szemszogombol az allatok értékesebbek.a kutyák is ertékesek.pl a vakoknak,a baleseteknél,a buncslekményeknél.a macskák is hasznosak pla kertben oszeszedik a rágcsálokat.tehát allatok nélkul mi emberek nagy 0-ák lennénk
2010. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát én tuti hogy egy macska és közted a macskát választanám. ÉS IGEN ÉN ÁLLATVÉDŐ VAGYOK! EZÉRT VAN RÁNK SZÜGSÉG! REMÉLEM MINÉL TÖBBEN CSATLAKOZNAK MALD HOZZÁNK!
2010. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem néztem meg a képet és a videót sem, a kommentekből sejtem mit tartalmaz.

Ehhez az "ember értékesebb mint egy állat" dologhoz szeretnék hozzászólni.

ne étel meg ilyesmi szempontból nézzük.

ember vagy és értékesebbnek tartod magad. De ha mondjuk kutya lennél akkor is így gondolnád?

Nem vagy értékesebb csak azért mert te lettél a csúcsragadozó. Inkább köszönd meg, hogy azok között lehetsz, akiknek ez megadatott. Kezdetben mondjuk elkezdhetnéd tisztelni azokat, akik úgymond "alul maradtak" az evolúciós küzdelemben. Fordított esetben a kutyád sem verne agyon, csak mert felsőbbrendű nálad.

csak a példa kedvéért: tegyük fel hogy az utcán szembe jön veled egy kétszer akkora férfi mint te vagy és jól megver, mert nem tetszel neki. te fordulhatsz a rendőrséghez (feltéve hogy életben maradsz). de az állatok kihez forduljanak?

Legfőképp ezért akadok ki az ilyeneken. könnyű azt bántani, aki tehetetlen, és undorítónak tartom, hogy sokan olyan elmaradott gondolkodásúak hogy azt hiszik, egy állattal bármit megtehetnek, csak mert gyengébb.

nem vagyok hivatásos állatvédő, de az ilyenek nagyon elkeserítenek.

egyébként ha valakit nem szeretek, azt elkerülöm, vagy ha nem tehetem, akkor megpróbálok konfliktusok nélkül szimplán elmenni mellette. nálam be szokott válni

2010. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!