Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyatejjel szoptatni macskát/k...

Anyatejjel szoptatni macskát/kutyát szerintetek gáz vagy normális?

Figyelt kérdés

[link]


Már sok hasonló hírt olvastam, sőt az egyik ismerősöm is szoptatta a macskáját. Ennek apropóján jutott eszembe a kérdés.



2021. nov. 30. 05:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#10, teljesen felesleges ezen rugóznod. Valami mániás idióta vagy?

A kérdés érthető, figyelmetlenség is lehet az oka, ha valaki mást ír, mint amit gondol, egy ilyen kérdésnél ez nem hiba, nem beadandót írt a kérdező.


Az viszont kifejezetten kellemetlen, hogy rontod egy kérdés alatti eszmecsere hangulatát azzal, hogy idejössz beokádni.

Főleg ebben a kategóriában sok az ilyen idióta, de te egyébként máshol is az vagy.

2021. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Elírtam, a kérdést eredetileg csak úgy akartam, hogy normális-e. Köszönöm a véleményeteket, számomra is eléggé morbid ez a dolog.
2021. nov. 30. 15:34
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez most volt hír a napokban. Egy nő szoptatta a macskáját a repülőgépen.

Igen... Mellből.

2021. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Végül is volt teje, jót tett vele a macskának, magának is, elkerülte a nemkívánatos gyulladást pl. a fel nem használt tej miatt. Jobb lett volna ezt persze neki nem közszemlére tett helyen végezni, nem is lenne hír akkor!

A bigott vallásosak számára azért nem normális, mert szerintük az ember nem része az állatvilágnak. Holott kiábrándítanám őket bizony része, sőt adott besorolás szerint állat is.. Persze lehet ez ellen kapálózni...

2022. febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!