Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A párom "vendég"cicája elkezdt...

A párom "vendég"cicája elkezdte nyalogatni a nagyon használt, nagyon büdös zokniját, ez normális?

Figyelt kérdés

Lényeg hogy a barátom összeköltözött egy haverjával, akinek van egy macskája. Mivel szereti a cicákat, ezért nem volt kérdés hogy jóban lesznek, rengeteget foglalkozik vele, játszik vele, eteti, ha épp megengedi akkor simogatja stb.

A macska is megszerette őt. Én hallottam már furcsa dolgokról, a kötődés érdekes kifejezéseiről, de ez akkor is furcsa... mindig bámul minket, fürdeni, wc-re sem mehetünk nélküle, ha fekszünk odafekszik, ha tabletezünk, laptopozunk az asztalon akkor felmegy rá, csinálja a kis dolgait. Ez aranyos egyébként.

De a használt zokni nyalogatása mennyire normális?

Természetesen egyből elvettük tőle, nehogy szobacica létére olyan anyag jusson a testébe egy hosszú nap után levett zokniról amit esetleg nem tolerál.

Mit gondoltok?



2021. dec. 4. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
9 évig volt macskám, a zokni nyalogatásánál cifrább dolgok is voltak xD
2021. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Lehet só hiány. Nincs szüksége annyira mint egy embernek de egy kicsire azért van, és az izzadság sót is tartalmaz. Főzzetek magatoknak húslevest és egy kicsit adjatok a levéből neki is
2021. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg nem használ a párod lábsprét? Az mentolos, imádják a cicák. (nálunk csak a férjem lábnyomába henteregnek bele sprézés után)
2021. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Szeretné kirisztítani. Az én macskám is olyan, hogy nem lehet elöl hagyni a szennyest mert kiszagolja pl a hónalj részt és elkezdi tisztítani. Nagyon gondoskodó, jó szándékkal teszi látszik rajta

Na de nekem van rossz érzésem, hogy ne csináljon ilyet. Nem méltó hozzá. Fedett szennyestartó van, nem kell mosnia.

2021. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Macskáknál majdnem minden, számunkra undi dolog, normális :-D

Ettől még cukipofák csak smacizni nem éri meg velük

2021. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!