Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Náthás volt a cicám, kapott...

Náthás volt a cicám, kapott gyógyszert, már nem szörcsög jól van ..... Mennyi a normális macska tüsszögés, és orrváladèk? Szóval honnan tudom, hogy teljesen meggyógyult e a cica ? Eszik, iszik, játszik jókat pihen 😊

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Várj, kitalálom. Szfinx és 13 hetes?

Naponta teszel fel eztán kérdést a macskádról? Tüsszögésről, orrváladékról, alvásmennyiségről? Noha már "Eszik, iszik, játszik jókat pihen?"

Két nappal ezelőtt ketten is rákérdeztünk egy másik kérdésed alatt, hogy hogy van a cica, arra nem válaszoltál.

2021. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

1-es

És ha a kérdező valaki más, akiről Te írtál!?!?

2021. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem, nekem nincs szfinxem egy templomi macskám van akit most fogadtam örökbe 😂
2021. nov. 16. 12:04
 4/11 A kérdező kommentje:
És szeretnék tanácsot kérni mivel még sose volt macskám és szeretném tudni mennyi a normális tüsszögés és orrvàladek, hogy ne aggódjam magam szarrá...
2021. nov. 16. 12:06
 5/11 anonim ***** válasza:
2021. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2021. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__11446390-13..


Több kérdést nem keresek a templomi macskádról.

2021. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ahelyett, hogy 20x kiírod, inkább hívd fel az orvost! Ha nem bízol benne, hívj fel egy másik orvost!
2021. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi folyik itt meg mik ezek a szfinxes kérdések nekem egy fekete utcai macskám van de akkor köszönöm a semmit...nyilván beszéltem az orvossal minden nap konzultálok vele telefonon csak cicásokkal is szerettem volna beszélni ezzel kapcsolatban de akkor köszönöm a semmit
2021. nov. 16. 13:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Orrvaladeknak egyaltalan nem kene lennie, tusszentes pedig ritkan.

Az en macskam kb hetente 1x, ha tusszent, de lehet sokat mondok, igazabol nem szoktam figyelni, annyira ritka. Mondjuk o benti, kinti macskanal, aki azert talalkozik boven kosszal, porral, akarmivel, nem tudom, hogy milyen gyakori a tusszentes.

2021. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!