Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szilveszteri durrogatàstól...

A szilveszteri durrogatàstól nem fél a cica? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kint vannak.Nem tudom jó ötlet-e bezárni őket estére (éjszakára)a garázsba.köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 30. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Huh az enyémeim (pontosabban szüleimnél lévő cicák) nagyon nagyon féltek mindig is, sajnos.

Mi is általában bezártuk őket ilyen esetben, bár nem tudom mennyit segít ez rajtuk pszichésen.


Szerintem a legtöbb állat retteg a petárdáktól, sajnos ez van. Nem értik, mi történik, nagyon hangos, mindenfelől jön a hang teljesen váratlanul.

2021. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
De fél
2021. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
De, félnek. Teljesen jó ötlet a garázs, de maradj ott velük addig.
2021. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Engedd be őket eteteskor a hazba , du már elkezdik 5 fele .....
2021. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon felnek ok is, nemcsak a kutyak. Nalunk mar az elobb durrogtattak es a cicank egybol elmenekult, bebujt valamelyik ágy moge :(
2021. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet elzárni. Az enyémek kinti-bentiek, igyekeztem tavaly már a durrogás előtt beterelni őket, és békésen át is aludták az éjszakát.

A szomszéd kutyája viszont lebontotta a kerítést és hetekkel később került elő, sérült lábbal.

Szóval jobb a béke.

2021. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szerette nézni a tűzijátékot. Mondjuk ehhez az kellett, hogy az ölemben vigyem az ablakhoz. Így nem félt egy pillanatig sem. Utána már ahogy meghallotta, már ugrott is az ablakpárkányra figyelni. Amikor vége lett, lejött az ablakpárkányról és ment tovább aludni.
2021. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne félnének. Maccskák, kutyák, vadak, madarak mind félnek. Ha véletlenül etetsz madarakat, nézd meg jan. elsején mennyivel kevesebb jön az etetőre.

:(

2021. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Alap hogy az ember szilveszterre elzárja az állatait. Meglep hogy valakiben még felmerül a kérdés, miután sokéve ezt szajkózzák a szakértők.
2021. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ment a zöld mindenkinek!

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Akkor elzárom őket.


8tól10ig buliba leszek,addig remélem nem teszik tönkre a garázst félelmükben!😅🐈

2021. dec. 30. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!