Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szilveszteri durrogatàstól...

A szilveszteri durrogatàstól nem fél a cica? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kint vannak.Nem tudom jó ötlet-e bezárni őket estére (éjszakára)a garázsba.köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 30. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok eséllyel igen. Én a kutyát is beengedem a házba szilveszterkor, kettő cicám van, az egyik nagyon nagyon retteg, a másik igazából ilyen "kis köcsög" (félreértés ne essék, nagyon szeretem) és ő leszarja, de rajta kívül egy olyan macskáról se hallottam még aki ne félt volna.
2021. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

7-es!

Jó bàtor lehet a kiscicád!

2021. dec. 30. 18:51
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok. Negyedik emeleten laktunk akkor. 12 éves voltam és nem akartam, hogy féljen. Egyébként bújós cica volt, az ölemben érezte a legjobban magát, így gondoltam, teszek egy próbát, maximum több karomlenyomat lesz rajtam kettővel. De teljesen jól elvolt, nem félt, mert az ölemben volt és tetszettek neki a fények. Így összepárosította a fényeket és a durrogást, utána a legmélyebb álmából is rohant, ha meghallotta, hogy tűzijáték van :D Utána aludt tovább :D
2021. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Cicám meghallja, odarohan az ablakhoz nézi a fényeket ledermedve, aztán rájön hogy macska és most meg kell ijedni, és elbújik 😂

Egyébként általánosságban félnek, jobb ha benit helyen vannak. Szerintem nem fogják szétszedni a garázst, inkább elbújnak valami mögött és meg se moccannak ha félnek, mint rombolnak.

2021. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

10:

8-tól 10-ig?! Akkor már lövik a pizsit neked, vagy mi? Biztos ilyen "jógyerek" vagy, hogy kemény 2 óra elég neked. 😄

2021. dec. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

15 Miért, valahol szabályozva van, hogy szilveszterkor kötelező estétől reggelig hullázi valahol?

Tudod, van aki nem tud elmenni több időre, mert van gyereke, munkája, ahol ünnepnapon is teljesíteni kell, esetleg még túl fiatal. Meg vagyok én, aki 30+ éves, és a 7. szilveszterét tölti itthon a kutyájával. (kezdetben rettegett, mára eljutottunk oda, hogy nem is érdekli, de mégsem hagynám magára)

2021. dec. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
Ahj istenem, valószínűleg este 8-tól reggel 10-ig értette, nem hiszem el hogy nem esett le senkinek. Az 14 óra. 2 órára minek kérdezné?
2021. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ezt vártam.Kösz,17es.

15:jesszusom!

2021. dec. 31. 17:20
 19/19 Balasa Bence ***** válasza:

Két kutya (anya és fia) és egy macska van a háznál:


A kutyák majdnem betörik az ajtót, amíg nem engedjük be őket a házba.

A macska először elbújik a kocsi alá, aztán bemegy a garázsba az ágyába.

2022. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!