Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska szereti a vizet?

A macska szereti a vizet?

Figyelt kérdés
Az én macskám kimondottan utálja a vizet, de hallottam már olyat hogy valamelyik cicus meg szivesen fürdik.
2007. dec. 29. 12:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Alapvetőleg se fürödni, se inni nem szeretik. :)

Az enyém is kimondottan utálja...

2007. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskáim inni szeretik.
2007. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Sszerintem kevés cica szeret fürödni. Az enyémek utálják a vizet inni is és fürdeni is. Szivesebben isznak tejet vagy levest.
2007. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a házicicuk már válogatósak,de gondolj csak bele a vadmacskákba!Tejet max.az anyjuktól szereztek,a fő folyadék számukra a víz volt. :)
2007. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fürdeni általában utálnak, de ha kapnak száraz tápot, akkor mindenképpen kell mellé folyadékot inniuk. És az azért általában víz. Különben szerintem alapvetően mindegyik szereti a vizet, csak hát a csapbó eléggé agyontisztított, fertőtlenített víz folyik. Az esővizet viszont kimondottan szeretik. Figyeld csak meg.
2008. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Igen, egyetértek a fenti válaszolóval... Száraz táp mellé nagyon is kéri, keresi a vizet. Kiteszem neki, akár forrásvíz akár csapvíz, szinte rá se néz. Viszont ha talál valahol az udvaron egy állott- vagy esővizet azt issza, nem is bírom erről leszoktatni. Minden esetre fura szokás:)
2008. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Szia! Az én cicám fürödni nem szeret, de ha folyó vizet talál, pl.fürdöszobában folyik a csap akkor rögtön ott van és érdeklödéssel figyeli, sőt játszik is vele. Inni szivesen issza a vizet.
2008. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 perzsa cicám van.A fekete csak fésülködni szeret,a fehér viszont csak fürdeni.Inni pedig mindkettő vizet iszik,mert ez nagyon fontos nekik is,főleg a herélteknek.
2008. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Az enyém egy csepp víztől világgá megy,de inni szereti.
2008. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A cicák inni szeretik de fürödni benne?NEM!

Egyedül a Török Van cicák szeretik a vizet.

Az én cicám ilyen és imádja a vizet.

Viszont vannak kivételek.

Egyik imerősömnek sziámija volt és az is imádta a vizet

Egyébként a cicák tudnak úszni:)

2008. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!