Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mennyire veszelyes?

Ez mennyire veszelyes?

Figyelt kérdés
A macskam a nap folyaman veletlenul megtalalt es valoszinuleg lenyelt 3db Interherd soreleszto tablettat (400mg/tabletta). Veletlenul elolhagytam oket es valoszinuleg megtalalta amig nem voltam itthon. Ugyan utananeztem es sok vitaminban es eledelben van soreleszto ami macskaknak valo, de attol felek hogy ez a 3 tabletta sok volt neki. Esetleg valaki tudja hogy milyen hatassal lehet ra? Mit kellene tennem? (Sajnalom hogy nincs ekezet de gyorsan ki akartam irni a kerdest)

2022. jan. 4. 16:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Dehat vegulis nem kapott olyan sokat marmint vannak kifejezetten macskaknak szant soreleszto tablettak, ami ha jol neztem ugyanaz mint amit embernek adnak mert csak sima soreleszto. Ebbol a tablettabol 1g/1 tabletta volt mindnel a javasolt o pedig valoszinu 3at megevett. Ez tobb mint az ajanlott de csak nem okoz akkora bajt… Gondoljatok lesz valami komolyabb hatasa? Mostmar kezdek felni kicsit itt a sok informaciotol egyszerre es allatorvost mar nem hivhatok de holnap mindenkepp meg fogom tenni.
2022. jan. 4. 20:37
 12/14 anonim ***** válasza:
26%

Nyugi, előző hozzászóló kicsit "túltólta", tudálékoskodott stb.


Nem lesz semmi gond, max fosikázik vagy büdit kakil.


Legyen friss és sok vize!

2022. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2022. jan. 4. 21:14
 14/14 anonim ***** válasza:
58%
Nincs mit! 🐾 Aludjatok jól!
2022. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!