Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen típusú (márkájú) almot...

Milyen típusú (márkájú) almot vegyek?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami a környezetben teljesen lebomlik, jól semlegesíti a szagokat, és a macska nem hordja szét a lábán a lakásban.

(A negatív tapasztalatokat is várom, hogy milyet ne.)


2010. szept. 8. 11:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Multifit Bio Fresh-t ajánlom szeretettel. Nagyon jól csomósodik. Évek óta ezt használjuk.
2010. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A Magic clean tényleg nagyon jó :)

Én azt használom a macskakiállításokra és imádom :)

2010. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a LIDL-es alom 699 Ft. Én akkor szoktam nagyobb mennyiséget vásárolni, mikor leakciózzák 499 Ft-ra. Akkor veszek 10-12 zsákkal, úgy egészen tűrhető az ár.
2010. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2010. szept. 9. 07:53
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Vackor almot veszek neki, egy 5kg-os kb. 2 hétig kitart.


Jól csomósodik, és nem porzik. De a kis alomfogyasztás nem csak ennek köszönhető, hanem a kosztnak is. Amióta nyershúson/belsőségen él, alig "termel" valamit az alomba.

2010. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

üdv


én ezt használom: Gimpet Biokats Micro Fresh Macskaalom vagy Gimpet Bianco macskaalom (az első jobb)


nem hordja szét a cica és nagyon jók szerintem. Lebomlik e azt nem tudom, két naponta cserélem és viszem ki a szeméttel onnantól nem követem útját.

2011. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!