Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, tehetetlen vagyok?

Mit csináljak, tehetetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves ivartalanított oltott féregtelenített kandúrom, és el akarom ajándékozni de nem sikerül. Már egy hónapja hirdetem, és senki még fel se hívott érte. Melyik menhelyet vagy macskamentőket ajánljátok? Nem maradhat tovább itt :S
2010. szept. 8. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj a cicussal? Miért kell neki új gazdi?
2010. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha megadod a lakhelyet, telefonszámodat, kiteszem iwiwre.

Rengeteg állatvédőt ismerek.

2010. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha győriek vagytok én szívesen örökbe fogadom:) 16/L
2010. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy pill nem te akartad multkor győrből a kutyusomat örökbe fogadni (talált kutyust) mert ő is 16/L volt és győri :D
2010. szept. 8. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
minden állatodat kidobod?
2010. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tarthatok meg minden állatot. Tudod vkinek be kell fogadni és el kell ajándékoznia a szemét emberek által kidobott kisálltokat. Épp a napokban néztem, hogy már több mint 50 kutya és szintén több mint 50 macska fordult meg nálunk. Ilyen vagyok, nem tehetek róla hogy nem maradhatnak itt.
2010. szept. 9. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!