Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most tehetetlen...

Mit tegyek most tehetetlen vagyok?

Figyelt kérdés
A párom azt mondja már több éve nem szeret. Érdemes így folytatni??? De nincs másik nő az életében csak eltávolodott már tőlem. 10 éve vagyunk együtt.
2011. aug. 14. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Több éve? És te ebből semmit nem éreztél? Nem hiszem. Ha együtt akartok maradni, mindkettőtöknek akarni kell.
2011. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt mindek mondta el, eddig miért nem mondta?
2011. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz hogy mind a ketten kelletek hozzá, és akarni kell! De a másikat lehet egy kicsit irányítani, és harcolni érte. Mi a férjemmel is külön mentünk egy ideig. sőt el is válltunk, és most újra össze jöttünk, és tervezzük a második babánkat. Mi túl mentünk azon a határon, ahonnét nincs vissza út, de megfordultunk, és közössen jöttünk vissza. Nem bántam meg! Jobban meg ismertük egymást!

Hosszú kemény munka, és nem lehet egyből sikert el érni, de ha kitartó vagy akkor sikerülhet. Sokszor éreztem hogy nem fog sikerülni, még többször fel is adtam, de most úgy érzem, hogy sikerrel jártam-jártunk.

Közös programok, vacsorák, jó szex kényeztetés, és minden ami a másik félnek tetszik. Kényeztesd, hogy érezze, hogy fontos vagy neki. Nem kell hogy ezt feltétlenül kihangsúlyozd.Mondatok tettek kellenek. Egy ölelés, egy gondoskodó puszi. Stb. Ha tényleg szereted és akarod, akkor biztos sikerül meghódítanod! Gondolj arra, hogy ez már egyszer sikerült! Nagy előny! Használd ki!

2011. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!