Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteljesülés egyedül vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteljesülés egyedül vagy barátnő nélkül? Tehetetlen vagyok!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy távkapcsolatom és a lány akivel közösen tervezek,tervezi hogy ide költözik és ki megyünk külföldre együtt dolgozni,igen ám de ő csak egy év múlva tud jönni,mert akkor fogja be fejezni az iskolát,ezzel nem is lenne baj,de nekem is van több verzióm,most lenne egy külföldi szezonális munka lehetőségem ami nyárra szólna,de már nem szeretnék ebbe a szakmában dolgozni és szakmát szeretnék váltani!

Most vagy van az a verzió hogy most el megyek még nyárra egyszer ebben a szakmában vagy pedig be iratkozok az iskolába a szakma váltás miatt,de akkor viszont ki marad munka szempontjából a tél és a nyári szezon is.De akkor viszont már együtt tudnánk menni dolgozni a következő nyáron,de viszont attól félek ha most nem megyek akkor a későbbi lehetőségektől is meg fosztom magam és őt is,már mint ami a munkát illeti!Bár nyelv ügyileg így is van mit fejlődnöm és arra gondoltam hogy addig én is el kezdem az iskolát és el kezdem újból a nyelvet rendesen megtanulni.Most is beszélek valamennyire,ezzel is el boldogulnék valamennyire,de nem vagyok elég maga biztos!

Tehát a kérdésem az lenne hogy ti most mennétek és majd ha hazajöttök akkor iratkoznátok be iskolában és megvárnátok a lányt?Vagy pedig most mennétek és kitaposnátok az utat előre kettőtöknek?Nagyon nem tudom mit csináljak!Ja és a munka hely már most meg lenne nekem,több helyre is mehetnék és igazából én attól félek hogy teljesen el fogunk egymás mellett menni ős is egy már irányba és én is,és már nem lesz meg a közös cél varázsa!Nem tudtam ezt másképpen meg fogalmazni,remélem így is érthető volt és átjött a dolog lényege!

Köszi


2011. jún. 29. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyeséget írok, de egy távkapcsolatért, aminek nagyon kicsi az esélye főleg fiatalon, nem várnám meg. Élni kell a lehetőséggel, amúgy sem lesztek később sem minden percben együtt.
2011. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy nem leszünk mindig együtt és így sem vagyunk sokat együtt,de nagyon szeretem őt is vele tényleg lehet tervezni közös jövőt,mert megbízható rendes lány és akár el tudnám képzelni majd a leendő gyerekeim anyjának is!

Nagyon nehéz döntés és nem tudom mit csináljak meg mondom öszintén!Őt sem szeretném el veszíteni de ezt a lehetőséget sem!Mert ha egyedül megyek ki most,akkor teljesen másképpen fognak alakulni a dolgaim mintha ketten egy közös cél érdekében mennénk!

2011. jún. 29. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy megbízható?

ha ez távkapcsolat honnét tudod hogy kacsingat félre?.

2011. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért mert ezen az ő jövője is mulik,elég szegény környéken laknak és nem hiszem hogy kihagyná ezt a lehetőséget,mert ott alig van munka,pláne a szakmájában és nem hiszem hogy meg merné azt kockáztatni,mivel ha azt meg teszi akkor semmi esélye onnan eljönni!Csak is én általam tud onnan kitörni!Tudom hogy nem teszi meg mert egész nap tanul és nem jár bulizni és elég céltudatos lány!

Van hogy 5-6 órákat beszélgetünk pl skypon!Nem hiszem hogy félre kacsintgat,nem egy pasizós lánynek ismertem meg!Elég vissza fogott lány!Én megbízom benn!Nyilván nem vagyok ott minden percben,de én úgy érzem hogy nem tenne ilyet,hiszen ezen az ő jövője is múlik.

2011. jún. 29. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj előre és taposd ki az utat kettőtöknek. Ha elmentek időközben más irányba, akkor valójában soha nem is voltatok azonos hullámhosszon.
2011. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
majd rajtad fog felkapaszkodni..
2011. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:38


Ezt cinikusan mondod?Fejtsd ki légyszives!

Úgy érted hogy ki akar használni?

2011. jún. 29. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:

De hogyan taposnád ki az utat, mikor tudod, hogy a jelenlegi szakmádat nem szereted, és váltani akarsz? Tanulni egyszerűbb és olcsóbb itthon. Ha elérted a másik szakmát, akkor kimehettek, mindketten készen álltok majd rá. És ha a lány mégsem jön össze...te akkor is az új, testhezállóbb munkával felvértezve mehetsz külföldre. Tanulni sosem késő, kell is, és külföldön nehezebb lenne kivitelezni.


Úgyhogy én maradnék, nem kell sok időt várni, míg mehetsz.


Egyébként én is távkapcsolatban éltem a párommal, tanultam, neki karrierlehetősége volt külföldön, azt mondta, megvár (egy kapcsolatot már elcseszett amiatt, hogy a karriert választotta), nem 1 évet várt hanem négyet, míg befejeztem a sulit, és utána "cserébe" én sem álltam az útjába, együtt jöttünk ki. És nagyon megérte a türelmünk..

2011. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:47


Köszönöm ez nagyon hasznos válasz volt!

2011. jún. 29. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!