Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Be lehet rakni a macska...

Be lehet rakni a macska tányérját a mosogatógépbe a saját tányérjaink közé?

Figyelt kérdés
Ti beteszitek, vagy ez nem higiénikus?
2022. jan. 10. 21:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Biztos hogy nem, inkább elmosnám kézzel.
2022. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
" Saját" mosogató szivacsuk van a macskáknak és csak akkor mosom el ha teljesen üres a csap. Nem szeretem rámosni a nyálukat meg a maradék kaját a tányérokra.
2022. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Nincs mosogatógépem, de ha lenne, akkor sem tenném bele. Kézzel is külön mosogatom a cica tényárját az enyémektől.
2022. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

9es, láttál már macskát? Tiszta allat, nem szaros a popsija...a kajája viszont nem valami higiénikus.

Én is külön mosogatószivacsot használok.

2022. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Bellatrix:3 ***** válasza:
46%
Simán együtt mosom a miénkel, ugyan azzal a mosogatószivaccsal. Minden hova felmászik, mellettem alszik az ágyban, ugyan olyan higiénikus, megvan minden oltása tisztább mint a legtöbb random ember akivel az utcán találkozunk vagy a tömegközlekedés meg ezek. Ezen soha nem is gondolkodtam, simán be teszem az ő tálját a miénk mellé aztán annyi. Abban meg igaza van valamelyik válaszolónak, hogy kb wc után a macska vagy kutya ugyan úgy jön megy a házba hozzáér dolgokhoz felmegy az ágyra azon mégse akadnak ki annyian mint a közös tányérmosáson. 🙄
2022. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
90 fokon minden ami fertőző, elpusztul. Beteheted a tálját, nem lesz bajotok tőle, max elötte öblítsd le.
2022. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem moshatók gépben a műanyag tálkák csak ha külön rá van írva!
2022. jan. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!