Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskám...

Mit csináljak a macskám sebével???

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy egy nagyon csúnya lyuk van a macskám hátán, szerintem meglőtték. Rendesen egy nagy kék pukli van a hátán, és ilyen feketés már a bőre, nagyon aggódóm de az állatorvos holnap estére mondta, hogy menjünk. Nekem nincs jogsim még nem vagyok 18, és az ügyeletes orvos messze van mert falusi vagyok. Most nagyon sír a macska, nem engedi hogy hozzáérjek, aludt délután, és dorombolt pár perce de most megint sír és nem dorombol ha simogatom. Kérlek szépen segítsetek, a szüleim azt mondták ki bírja holnapig, szerintetek?

2022. jan. 10. 21:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Hogy van a cicád?
2022. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11-es, Jól van, köszönöm hogy kérdezted. 😊 2 óra múlva megy az állatorvoshoz.
2022. jan. 11. 16:00
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

😊

Majd írd már meg légyszi,hogy mi volt a gond vele!

2022. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A cicus kapott 2 injekciót (antibiotikum, fájdalomcsillapító) és befújta az orvos fertőtlenítővel a sebet. Mondtuk, valószínűleg lövés, azt mondta hogy csütörtökön vigyük vissza ugyanolyan szurira. Ő nem tudja a golyót kezelni, szóval egy messzebbre, városba majd el kell vinnünk röntgenre.
2022. jan. 11. 18:51
 15/17 A kérdező kommentje:
szóval messzebbre *
2022. jan. 11. 18:51
 16/17 anonim ***** válasza:

Ó, szegény!de legalább jól van és te is megnyugodtál.

Mondjuk az fura,hogy ti mondtátok meg hogy valószínűleg meglőtték..

2022. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát az, ő nem tudott válaszolni, csak annyit látunk hogy nagy lyuk van a hátán. Köszönjük az érdeklődést :)
2022. jan. 11. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!