Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy benti macskát kiengedün...

Ha egy benti macskát kiengedünk, többé nem jön vissza?

Figyelt kérdés

Van egy macskank, 3-4 honapos, ugy lett elhozva egy haztol ahol ossze-vissza szaporodtak a macskak, szoval meg egesz kicsikent kinti macska volt, kb akkor johetett le a szoptatasrol, mert mar ivott. Ugy 2 honapja benti macska, mert forgalmas ut mellett lakunk, es hideg is van kint, de azt tervezi a gazdaja (nem en), hogy tavasszal majd kirakja, estere bejohet, meg napkozben is igazabol, szoval kinti-benti lenne, en attol tartok hogy ha kiengedjuk nem jon majd vissza. Meg azert is van benntartva meg, hogy szokja meg a helyet, regen volt hogy kismacska egybol kinti-benti volt, es par het utan tobbet nem jott haza, hogy mi lett vele nem tudjuk, de nem szerettuk volna ha megismetlodne.


Van erre valami okossag, vagy majd o eldonti mit akar? Elvegre a macska szabad allatt, nem is celunk bezarni orokre a lakasba.



2022. jan. 10. 21:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
#20 egy újabb elmeroggyant aki más szemében a szálkát......
2022. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Öhm... az megvan, hogy a menhelyi/alapítványi macskák 90%-a utcán született? És hogy az örökbe adott macskák 99%-a tökéletesen funkcionál szobamacskaként?

Totál bullshit ez az utcán született, nem szokná meg szegényke duma.

Perpill két mentett macskám van, az egyik négy, a másik öt évig volt kóbor per poci, mikor befogták majd később örökbe fogadtuk őket. Egyik se akar kimenni, sőt! A kalandvágyóbbat, aki kíváncsiságból kilógna a lépcsőházba, próbáltuk arra szoktatni, hogy felügyelettel levisszük az udvarra, vagy hátizsákban jöjjön kirándulni kutyamentes helyre velünk. Hányásig lihegős pánikrohamot kap odakint, nem és nem akar kimenni a lakásból, hiába kíváncsi.

Csak a lusta macskatulajoknak kényelmesebb a kijárós macska, minthogy megfelelően foglalkozna vele.

2022. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Naponta kb félórát van kint.

Itt mászkál az ablak alatt, hallom a csengőjét is.

Most volt kint vagy húsz percet, most rajtam fekszik.

Próbáltam nem kiengedni...nr tudd meg, mit rendezett.


A törölt hozzászólás az volt, aki azt írta, hogy tuti, hogy direkt nem ment haza a macskája, s ki van zárva, hogy bármi történhetett vele.

2022. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
24%
Csengő a macska nyakába = nettó ÁLLATKÍNZÁS.
2022. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Én is bent tartottam volna de nem tudta hova kell szarni. Oda raktam neki egy dobozt bele földet és darát meg is mutattam neki hogy oda menjen szarni ő meg rá szart a padlóra
2022. jan. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25

Földet? :D miért nem almot? Ez valami vicc akar lenni?

2022. jan. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
alom nem volt és muszáj volt valami csináljak
2022. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26 mert szegény macska nem tudja mi az a "föld" 😂🙃
2022. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!