Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zooplusról érdemes rendelni?

Zooplusról érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Akik aktívan rendelnek onnan, biztonságos, megbízható és érdemes az árak szempontjából rendelni?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



#állat #rendelés #táp #jutifalatok
2022. jan. 13. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy biztonságos, az egyik legnagyobb oldal. Ha nem bízol benne így sem, kérd utánvéttel, abból semmi bajod nem származhat. Én mindig előre fizettem, gyorsak, pontosak, megbízhatóak. Az áraik is korrektek.
2022. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó bolt, én majdnem csak onnan szoktam rendelni. Jó árak, rendelhetsz szettekben olcsóbban, nézhetsz értékeléseket akár képekkel is. Gyorsak, megbízhatóak, nyugodt szívvel ajánlom. Érdemes nagytételben rendelni, én pl 8 kg tengerimalactápot szoktam, vagy 2x14kg kutyatápot, ingyen kihozzák és sokkal jobban kijövök így a pénzből.
2022. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, az állataimnak 90%-ban onnan rendelek. Megbízható, pontos, gyors.

Ha nagy kiszereléseket vásárolsz, akkor olcsóbban kijössz mint máshol.

Bár most sajnos jó nagy drágulás jött az újévvel, azt hozzá kell tenni. Épp holnap fog megérkezni a csomagom, kicsit meglepődtem mikor megláttam hogy a macskatáp amit mindig rendelek, hirtelen kétezerrel drágább lett.

2022. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Én elégedett vagyok velük, csak a csomagautomatába rendelést hiányolom. A macskás termékekről nem tudok nyilatkozni, mert nekem kutyám és díszmadaraim vannak, illetve annyi, hogy a kutyám kap macskafű tablettát, akkor nem legel séták alkalmával, azt onnan rendeltem. :-)
2022. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható üzlet, jó árakkal. Panaszom sosem volt még rá. Rendelj nyugodtan.
2022. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Lehet csak mert Karácsony előtt rendeltem, de vagy 5 nap volt, mire kihozták, ami azért manapság elég soknak számít, 2-3 nap a legtöbb helyen a szállítási idő.


Ezen kívül viszont teljesen megbízható, jó bolt.

2022. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jók a tapasztalatok és hatalmas a választék. Sajnos mostanában 3-4 nap a szállítás, de tudva hogy nem Magyarországról indul a csomag, így ennyi belefér.
2022. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6, én úgy tudom hogy Németországból jön, de javítson ki valaki ha tévedek és esetleg itteni raktáruk is van. (Nincsenek is a termékek csomagolásain magyar szövegek.) Meg karácsony előtt ki is volt írva hogy most lassabb lehet a kiszállítás az ünnep miatt.

Ebben az esetben viszont nagyon is jónak számít az az öt nap.

A tchibo.hu-ról is ennyi idő alatt szokott jönni a rendelés, az is Németországból jön.

2022. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
3 éve rendelek rendszeresen onnan, sose volt gond velük. Jó a választék, árban megfelelő és lehet gyűjteni pontokat, amikből kis ajándékokat lehet szerezni pluszba. Pontosan akkor hozzák a rendelést, amikorra mondják és folyamat küldenek email-t a rendelés/ csomag állapotáról.
2022. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig innen rendelek, semmi baj sem volt velük, egyszer karácsonykor késett kicsit a csomag de az teljesen érthető mivel nagyon sok olyankor a rendelés. Több éve rendelünk onnan, csak ajánlani tudom :)
2022. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!