Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen hirdetési oldalon...

Milyen hirdetési oldalon érdemes fajtatiszta macskát keresni? Örökbefogadáshoz milyen menhelyet ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Fajtatisztát? Azt nem hirdető oldalon kell keresni, hanem tenyésztőnél. Esetleg fajtamentésnél.
2022. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
A kerdest se ertem, termeszetesen tenyesztoknel kell erdeklodni. Fajtamentes ritka macskaknal, talan van par, de nyilvan ha mar megvan a kivalasztott fajta, akkor egy keresest meger, de nem biztos, hogy lesz.
2022. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
2022. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Kiscica.hu (itt sok a szapis, vigyázz velük), cicaorokbefogadas.hu, ez a két legnagyobb. Fészes csoportokban is próbálkozhatsz.
2022. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Őszintén érdekelne, hogy mi nem hasznos a válaszomban. Leírtam a két legnagyobb cicás portál nevét, akár vásárlás, akár örökbefogadás mellett dönt a kérdező.
2022. jan. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Tenyésztők is szoktak hirdetőoldalakon hirdetni. Startaprón pl

Örökbefogadni fajtatisztát nem fogsz, fajta jellegű keverékekre is millió meg egy a jelentkező.

2022. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Szia! Hirdetési oldalnak a Macskavárost (www.macskavaros.hu), menhelynek pedig a Noé állatotthont (www.noeallatotthon.hu) ajánlom. Mindkét helyről van cicám.
2022. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Én őket ajánlom: [link]

neve ne tévesszen meg, van ott cica is bőven

2022. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!