Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Premiere vagy Real Nature...

Premiere vagy Real Nature Wilderness?

Figyelt kérdés
Napi egyszer szoktam a cicának konzervet adni, a Premiere-t, de elgondolkoztam, hogy lehetne a másik is, annyival nem drágább. Jobb a Real Nature Wilderness? Amúgy Purizon száraztápot eszik jelenleg, csak konzervet nem akarok rendelgetni mindig, úgyhogy marad a Fressnapf.
2022. jan. 16. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A real nature jobb minőség összetevők alapján.

Az én macskám mondjuk nem ette.. Több ízt kipróbáltunk, egy adagot megevett max de a konzerv többi része kuka volt. Egyszer sikerült romlott konzerveket is vennem.

A száraz tápjuk meg rövid idő alatt bebüdösödött, zsírosabb tapintású lett. Fura volt. A kóbor macskáknak öntöttem ki.


Premiert jobban eszi.

2022. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam az enyémeknek Real Nature vagy Wilderness konzervet adni néha, mert messze van csak Fressnapf. Az enyémek megőrülnek mindegyik ízesítésért, a kedvence a sima tonhal-csirke konzerv, ilyen ínyenceknek való rénszarvas stb.-t csak egyszer vettem, mondjuk azt is ettek, csak nekem kicsit durva. A sima Real Nature konzervek szerintem jó árban vannak és minőségiek.
2022. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én próbából vettem két db-ot, eddig úgy tűnik, ízlik neki.
2022. jan. 17. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!