Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elkapják a cicáim a koronavíru...

Elkapják a cicáim a koronavírust? Mi lesz velük? Ugye nem halnak meg?

Figyelt kérdés
Ma pozitív lett a covid gyorstesztem, náthás vagyok. A Macskáimat még tegnap is ölelgettem, puszilgattam:) Ma reggel az egyik tüsszentett néhányat, picit melegebbnek tűnik, de evett. Mi a tapasztalat, hogy vészelik át? Mit javasoltok, hogy csináljak, mire figyeljek?
2022. jan. 17. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Én is voltam covidos de semmi baja nem volt, az állatorvos mondta h ami az állatoknál van koronavirus az teljesen más mint az embernél.

Tehát nem ttudják elkapni tőled, ha a cica el is kapja akkor más állatnak tudja tovább adni. De a koronavirus ami nekik van az nem olyan mint az embernnél tehát te nem tudod megfertőzni őt csak embert.

2022. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
22%
remélem nem lesz bajuk
2022. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pervol22 válasza:
87%
A macskák szívósak, nem lesz bajuk
2022. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
A halnak se lesz baja ne izgulj.
2022. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

[link]

3 napos cikk. Elkaphatják, de nagyon nem jellemző,hogy komolyabb bajuk legyen.

2022. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Lehetőleg ne te etesd, és ne is simogasd,ha ez elkerülhetetlen, előtte mindig moss kezet. én áprilisban voltam covidos, akkor még az volt hogy nem kaphatják el, de ez azóta megdőlt. Május 9-én vittük eutanáziára a drágánkat, mivel a veséjét teljesen tönkretette./ 500 felett volt a krea szintje, 2 orvos sem tudott segíteni.:( Akitől én elkaptam a betegséget, neki óriás schnauzer kutyája volt, neki is a veséjét támadta meg, sajnos ő sem élte túl,1 héttel a mi cicánk után halt meg. Az állatorvostól meg lett kérdezve ez a dolog konkrétan nem mondta ki, csak sejtelmesen válaszolt, hogy az utóbbi időben rengeteg vese,illetve lép beteg állatot visznek hozzá.
2022. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. Csak az egyik 14 éves:(
2022. jan. 17. 10:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Jézusom, utolsó:((( Sajnálom! Akkor mégsem megnyugtató.
2022. jan. 17. 10:44
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos nem. Azóta is magamat hibáztatom hogy nem olvastam el a legújabb infókat, és ezt miért nem írták meg több oldalon.Akkor én is jobban figyeltem volna. Vigyázz rá nagyon, de inkább most csak messziről.
2022. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire tudsz angolul, ezt találtam: [link]

Eszerint elkaphatják és lehet súlyos is, de mindez viszonylag ritka. Kerülni kell velük a szoros kontaktust, ha te pozitív vagy.

Illetve még ezt találtam, ez magyarul van: [link]

2022. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!