Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 oltással Covidosként milyene...

2 oltással Covidosként milyenek voltak a tünetek? Igaz, hogy oltva csak enyhe tünetei lesznek az embernek ha elkapja a covidot?

Figyelt kérdés
Mennyire számítottak enyhének a tünetek, ha úgy kaptad el, hogy már 2xoltva voltál? Érvényesült az enyhe tünet - teória?

2021. nov. 18. 08:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Ehhez legalább 1000-1000 embert meg kéne kérdezni minden csoportból.

Alapból oltás nélkül is 90% felett van az enyhe vagy semmi tünet aránya.

Az elvileg leghatékonyabb Pfizerre legutóbb 40% hatékonyságot mondott a gyártó Deltára, ha ez igaz, akkor mondjuk oltatlanként első talákozáskor (még immunitás nélkül) 1000-ből 10 embernek lennének komolyabb tünetei, 2 vagy 3 oltás után pedig 1000-ből 6-nak.

Itt biztos nem fogsz annyi valaszt kapni, amire bármit is alapozhatsz

2021. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%

anyós vérnyomása összeomlott, de stabilizálták kórházban, hazaengedték, fáj mindene, de ennyi

Máskor is volt már ilyenje, covid nélkül szimplán

oltás nélkül mehettünk volna temetésre

2021. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Nekem meg az após esett össze, de stabilizálták kórházban. Oltás nélkül mehettünk volna temetésre.
2021. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Akkor eddig 100% a 2 oltas utáni sülyos esetek gyakorikérdéses statisztikája :))
2021. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Paromnak 2 astra utan 2 nap kicsi takony es kohoges. Nekem 2 pfizer utan 1 nap takony. Se laz, se szaglas es izesvesztes.

Mi amugy kaptunk 3.-at is, csak parom ra egy nappal, en meg ra 3 nappal lett pozitiv, igy az mar nyilvan nem szamit. De legalabb azt is meg tudom cafolni, hogy ha valakit ugy oltanak be, hogy kozben covidos, akkor majd biztos baj lesz….

2021. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Májusban volt a második sinpoharm oltásom.

Múlthét csütörtökön teszteltek pozitívan.

Igazából 2 napig voltam szarul, láz fejfájás... De akkor sem vészes, kerékcserét, fabehordást, levélégetést emg tudtam oldani.

Azóta HO ban dolgozok, fújom az orrom.

2021. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%

2 Astra után: 2-3napos enyhe tünetek, utána hetek óta tartó köhögés, tüdőfájdalom.

2 Pfizer után: Súlyos influenzaszerű tünetek, hosszantartó.

2 Szputnyik után: Ua.,mint a másodiknál.

Koruk alapján oltás nélkül kb.ugyanerre számíthattak volna.

2021. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Egyetlen oltást sem kaptam. Enyhe-közepes köhögés 2-3 napig, nátha. Más tünet nem volt. Másodjára mikor párom kapta el, én már el sem kaptam tőle, ő sem volt oltva, neki is ugyanez volt.
2021. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Azt bírom mikor azt írják a birkák, hogy oltás nélkül mehettünk volna temetésre :D Lehet oltás nélkül betegek sem lettek volna :D LEHET :D barmok...
2021. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
3%
9: mint irtam tobbszor volt ilyen covid nelkul, mivel covid keringest szetcseszi, oltas nelkul meghalt volna
2021. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!