Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki oltatlanul elkapja a...

Aki oltatlanul elkapja a koronavírust, az biztos, hogy lélegeztetőre kerül?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/119 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos. A legtöbben enyhe tünetekkel, vagy tünetmentesen túl vannak rajta.

Sokan közepesen súlyos/súlyos tünetekkel vészelik át.

Kisebb része lélegeztetőre kerül, van, aki belehal.

De őszinte leszek. Ha én kerülnék gépre, vagy olyan valaki, aki közel áll hozzám, engem nem vigasztalna, hogy a többség enyhe tünetekkel megússza.

2021. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/119 anonim ***** válasza:
81%
Jesszus! Dehogy. Nehogy elhidd már! Ellenben aki oltottan kapja el, az is kerülHET lélegeztető gépre.
2021. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/119 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ha nem vagy öreg, akkor nagy eséllyel nem.
2021. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/119 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Van oltatlan ismerős több is aki tünetmentesen van pár tünettel átesett rajta meg van olyan háromszor oltottaki lélegeztetőgépen van.
2021. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/119 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy. Rengeteg embert ismerek, aki elkapta, senki se került lélegeztetőgépre, még csak kórházba se. Szerintem az időseknél van erre nagyobb esély, de ha nem is csak náluk, szerintem a lélegeztetőgépre kerülés viszonylag ritkább, sokan enyhe/közepes súlyosságú tünetekkel átvészelik.
2021. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/119 anonim ***** válasza:
78%
Az is oda kerül vagy vakcinazott is amennyiben a gagyi pcr teszt kimutatja és magas láz fulladozás hátfajdalom van . Mullis dr a pcr teszt készitője tagadta hogy hasznos a cov kimutatasra a tesztje . Csak kovid van , tavgyógyitás ,létszám hiány , leterheltség . Ha rossz időben kerülsz rossz kórházba akkor alig tudod a hullaégetőt .kikerülni . De ezrket akarják csori oltakozók elkerülni miközben lerobbannak a sorozatos injekciós mérgektől .
2021. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/119 anonim ***** válasza:
96%
Viccelsz, akkor már fél Magyarország lélegeztető gépekre került volna az elmúlt 2 évben...
2021. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/119 anonim ***** válasza:
91%
1-e Én ugyanígy vagyok az oltásokkal. Nem vigasztalna, hogy a többség enyhe tünetekkel megússza, ha az oltás után elpatkolok vagy félnyomorék leszek makk egészséges ember létemre. Vagy valamelyik közei hozzátartozóm.
2021. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/119 anonim ***** válasza:
86%
7# Ezen munkalkodik sikeresn a kormány aki szinleli a megmentést valojában likvidalo bizottságo poszját tölti be ..... Az oltások működnek , igen ez igaz csak ellenkezőleg ... D Klara Magyarok nem maradhatnak Spájszer aranylövés nélkül ...
2021. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/119 anonim ***** válasza:
73%

Aki szerint csak az idősek... Mostanában egyre több a negyvenes, ötvenes korosztály a halálozási listán, ahol nincs alapbetegség.

A tegnapi összesítésben volt egy 26 éves lány is, alapbetegség nélkül. Igen, valóban ritka, de ahogy írtam (#1), engem ez nem vigasztalna, ha érintene.

2021. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!