Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki hogyan lehet annyira...

Valaki hogyan lehet annyira kegyetlen, hogy kivégez egy macskát?

Figyelt kérdés

2020 tavaszán etettem egy kóbor cicát, vagyis volt egy gazdája felettünk, de nem adtak neki semmit, viszont a macska "hazament". Kullacsos, rühes volt, fülrühes, férges.... Kikupáltam, adtam neki ennivalót, azt terveztem, hogy elviszem ivartalanítani is, bár féltem, mert más macskája. A világ leghálásabb cicája volt, szószerint éhhalál elől mentettem...

A szomszéd szemét vénasszony rákészült, mert nem az övé és idézem, "felcsinálta a macskáimat, téged megvár csapjad agyon te". Mondjuk a családom is felbiztatta és nem engedte befogadni... Hiába mondtam a vénasszonynak, hogy befogadtam, ne bántsa.


Fél év után hazajött a fia Németországból és szó szerint hidegvérrel kivégezték. A szüleim meg falaznak nekik...


Minden egyes nap hiányzik azóta is.... Hogy tehet bárki ilyet....


2022. jan. 27. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anyu hallotta a híradóban hogy egy nőt kilakoltatottak és a 6 macskáját bezárta mikor lepecseteltek a házat. Egy hónap múlva csak 2 macska maradt életben azok is sovanyan.

Embertelenek a rászorulók és szegények ezért kell lenézni őket

Mert ha emberségesen lenne ék akorva macskáját az a szegény elengedte volna az utcára és nem bezárja.

2022. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amikor tudtad,hogy meg akarják ölni miért nem vitted menhelyre? Sokra ment vele,hogy vannak gazdái,te meg a szárnyaid alá vetted,de nem védted meg.:/
2022. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Könyörögni kellett volna a szülőknek, gazdit kellett volna neki keresni, vagy ismerőshöz ideiglenesen elhelyezni, menhelyre beadni, állatvédőket értesíteni... te sem törted magad hogy igazán megoldd a helyzetet, pedig tudtad hogy életveszélyben van a macska.
2022. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!