Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék még, hogy a...

Mit tehetnék még, hogy a cicám (ivartalanított lány) ne pisiljen a kanapéra?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a feliwayt, az állatorvos adott szeparációs szorongásra gyógyszert, próbáltam másik almot, zörgős nejlont raktam a kanapéra, leszedtem az ágyneműt és csak a nejlont hagytam fent, befújtam macska távoltartó sprayvel, de SEMMI. Ha nagy dolga van azt mindig az alomba végzi, de ha pisilni akar, akkor megy a kanapéra. 1 éve van itt és azóta csinálja ezt. És mindig ugyanoda. Pedig ott van tőle szó szerint 1 méterre a tiszta alom. Van egy aminek nincs teteje, és 1 aminek van, hátha az a baja, de nem. Sajnos mivel kicsi a nappali, nem tehetem meg hogy áttolom a másik sarokba a kanapét, és odatolom az almot ahova amúgyis pisil. Ha nincs feltakarítva, akkor is odapisil. Már elképzelni sem tudom mi az istent csinálhatnék, az állatorvos se tud segíteni. Jutalomfalattal nem tudom alomra szoktatni, mert egyáltalán nem egy falánk típus, mikor megéhezik eszik egy-két falatot, de kézből nem veszi el.

2022. jan. 30. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél egy másik kanapét. Ezt már ecetezheted bárhogy, amint elmegy az ecet szaga, megint odapisil. :/

Érzi a szagot és azt hiszi, hogy oda kell.

2022. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!