Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mibe halhatott meg a macskám?

Mibe halhatott meg a macskám?

Figyelt kérdés

[link]


Semmi baja nem volt, nem tapasztaltam semmit, nem volt beteg, egy órája még vígan szaladt. 8 éves és 6-7kg volt.


2022. febr. 1. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Attól félek, valami méregtől.
2022. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Agyvérzés vagy infarktus nem lehetséges?
2022. febr. 1. 14:37
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Mergezett egeret ehetett
2022. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Elvesztette az egyensúlyát ez méregre nem jellemző. Én is agyvérzésre gondolok az okozhat ilyet vagy szívinfarktus is nem kap több vért az agya oda az egyensúly. Méreg esetén nem ilyen hirtelen jön lassan halnak meg elbujnak és összekuporodva meghalnak. Mamámnál is vagy 30 macska mérgezésben halt meg az évek során ez nem az volt.
2022. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Abba,hogy kiengedted.Hányszor elpofázzuk napi szinten,hogy így fogtok járni előbb vagy utóbb,de aztán jön a hőbörgés hogy ááá úgyse 50 éve így él a cirmos és semmi baja..:D

Első sorban nem magadat szivattad meg hanem a macskát.


Alighanem méreg.De simán tűkkel szúrkált hús is lehet,észre nem vett betegség (hogy is vehetnéd észre,ha csak néha haza téved..).

2022. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A nap nagy részét itthon töltötte, mint említettem, barátságos macska volt, nem félt az emberektől.
2022. febr. 1. 20:30
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Eleinte azthittem epilepsziás roham,de pillanatok alatt meghalt.Szív roham,szívinfarktus vagy valami ilyesmi görcsös roham.

A fejét fogta utoljára úgyhogy tényleg sok minden lehetett az agyvérzés,a tumor,a méreg..


Szegény,megpróbált futni előle.:/

2022. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

5

Hányszor mondom, hogy a kinti macskának rövid boldog míg a benti élnek hosszú unalmas életük van.

2022. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

https://www.youtube.com/watch?v=d7iBQd7Glu8&ab_channel=leped..

Ezt a videot meg honnan szedted xD belehalok a rohogesbe

2022. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
89%
Ezt kegyetlen volt végig nézni.
2022. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!