Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény macskák hány éves...

A nőstény macskák hány éves korukig szülnek?

Figyelt kérdés
Minden bizonnyal a cicáknál is eljön az a idő amikor menopauzálnak.Ez ember évbe számolva kb. hány év múlva következik be?
2010. szept. 11. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jön el! Ők a halálukig ellenek. Tényleg! Férjem mamájának a macskája nem tudom hány éves, de a mama már öt éve azt mondta, hogy el fog pusztulni mert öreg és fel van puffadva. Azóta kb. 10-szer ellett. Még mindig él és kölyköket nevel. Foga már nincs, pépeset eszik és tényleg nagyon öregnek néz ki.
2010. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én papámnak a macskája már 15 éves is elmúlt(a macskáknál ez már kicsit nagy év) és még mindig szül minden évbe! de sajnos ahogy öregszik egyre gyengébb kis cicákat hoz a világra.Szerintem nem egézséges hogy ilyen idősen egy macska még mindig szül.
2010. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
B.azdmeg, pedig már reménykedtem, hogy végre abbahagyja...
2010. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!