Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor teszek vele jobbat?

Mikor teszek vele jobbat?

Figyelt kérdés
2 hónapja befogadtunk egy 1 év körüli cicát. Egyelőre a lakásban van, csak hétvégén engedjük ki a kertbe, amikor otthon vagyunk. Kint láthatóan boldog, szaladgál, fára mászik. Feltételezem a lakásban egész nap unatkozik. Ti kiengednétek napközben is, amikor nem vagytok otthon? Féltem...
2022. febr. 15. 08:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
9-es! Te biztosan nem családi házas helyen laksz.Ha én macskabiztos kerítést akarnék, az elég nehéz lenne. Nekem és a szomszédaimnak is rácsos vaskerítése van.Majdnem miden házban van az udvarban fa, a kertben biztosan. A kerítéseket be kellene fedni valamivel, minden keritésre és a szomszéd ereszcsatornájára is kellene macskabiztos kerítés. A macskákat pedig meg kellene győzni, hogy ne másszanak fel a fákra és onnan a tetőre.
2022. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én családi házban lakok, és megoldható volt.
2022. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

Macska biztos kerítés van e?


Hogyne lenne,Pl:Beton kert ami négy méter,Persze más opció is van,mert nem olcsó mulatság,de ez is attól függ mekkora az udvar,vagy kert

2022. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engedné ki,ha bent nincs láthatóan baja. Azt élvezi,amit megszokott, szóval rajtad áll mi lesz neki a normál.

Kintre csak ivartalanítva és oltva,biztosítva,hogy nem megy el.

2022. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem szerezz mellé egy másik cicát vagy ha nem tudod megoldani akkor rakj be neki a lakásba rengeteg játékot és az ablakba is nagyon jól eltud lenni általában.😉

Amúgy meg azt nem értem h. mért gondolják azt sokan h. ha ivartalanítva van egy macska akkor nem szökhet el ugyan úgy át megy a szomszédba v.ki az utcára mert kíváncsi. Az ivartalanítás tényleg sokat segít de a csavargast nem szünteti meg teljesen. (Tapasztalat)

2022. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Ivartalanítva van és igen, így is elbóklászik.

2022. febr. 21. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!