Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel teszek jobbat magamnak,...

Mmarkoo kérdése:

Mivel teszek jobbat magamnak, ha megveszem, vagy ha nem veszem meg?

Figyelt kérdés

Pár napja megláttam egy nagyon drága, nagyon stílusos farmert. Eredeti ára 117 ezer forint, most 48 ezerért meg lehetne venni. Sosem költöttem ennyit egyetlen ruhadarabomra sem, viszont ilyen farmerre vágytam mindig is. A pénzemből kitelik a farmer, viszont nem igazán engedhetem meg magamnak, hogy ilyen árfekvésű ruhákban járjak, viszonyításképpen az eddigi legdrágább farmerem 18 ezer forint volt. Nem szeretnék kivagyinak tűnni, és elszállni sem, szimplán csak nagyon megtetszett az említett ruhadarab.

Mit tanácsoltok? Szülők írjatok, ti mit mondanátok a gyereketeknek, vegye vagy ne, ha igen miért, ha nem miért nem.



2016. dec. 8. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne vedd meg, ha nem tudsz könnyedén kiadni ennyit. Agyf...t fogsz kapni, ha kiszakad, vagy ráömlik valami, vagy télen sáros lesz. Ez is csak egy ruhadarab, majd megveszed később, ha már úgy keresel és annyit engedhetsz meg magadnak.
2016. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én nem venném meg, és a gyerekemnek sem vennék ilyen drága holmit, kivéve ha milliomos lennék. Számomra már a 18 ezer is sok egy farmerért.
2016. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem mindenképp vedd meg :)
2016. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én nemrég vettem magamnak egy nagyon jó gatyát. életem legjobb és legdrágább gatyája, de nagyon megtetszett. amikor elösször vettem fel beleülem egy rágóba. kb egy hónapig telt, mire valahogy(hát az nem volt semmi) sikerült kiszedni belöle. aztán amikor másodjára vettem fel elszakadt. egy jó tanács: néha tényleg jó megengedni magunknak luxuscuccokat, de lehetöleg ne olyat, amit kinő az ember(vagy kihízk vagy pont lefogy) vagy elszakad, vagy koszos lesz, vagy akármi más.
2016. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ne vedd meg, nagyon rossz lesz, ha lesz valami baja
2016. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Pénzedből kitelik de nem engedheted meg magadnak?most mivan?

Ha lenne ennyi pénzem sem vennék még 18ezerért sem farmert. Ha megveszed és baja lesz nagyon fogod sajnálni meg ideges leszel

2016. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy képet mutatsz róla?
2016. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mi a fene ***** válasza:
Nem venném meg, ennyiért már egy hűtőt, vagy kisebb konyhabútort adnak.
2016. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!